Soutěž o týdenní vouchery na prémiový účet on-line kina IVIO

Ponořte se do filmové nabídky on-line kina IVIO.

Máte náladu na komedii, horor, drama nebo dokument, ale nechce se vám opouštět pohodlí vašeho domova? První on-line kino v České republice IVIO nabízí od 13. března 2014 stovky titulů a uspokojí tak i tu nejnáročnější klientelu. Stačí si jen vybrat, kliknout a vychutnat si vámi vybraný film či seriál. Většina nabízených titulů je k vidění zdarma, ale pokud toužíte po exkluzivním obsahu, můžete si koupit předplatné na den, týden, měsíc či rok. Zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte jeden ze dvou týdenních voucherů na prémiový účet on-line kina IVIO. Ceny do hry věnovala společnost společnost Hollywood C.E., s. r. o..

Každý ze dvou výherců získá:

  • – týdenní voucher na prémiový účet on-line kina IVIO

Soutěžní otázka zní:

Který český herec je ambasadorem projektu on-line kino IVIO?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 3. 4. do 9. 4. 2014. Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku Sledujte on-line kino IVIO z pohodlí svého domova 24 hodin denně.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

On-line kino IVIO:

IVIO – PRVNÍ ON-LINE KINO S UNIKÁTNÍ FILMOVOU KNIHOVNOU V ČESKÉ REPUBLICE!

Vybrat si ze stovek titulů podle svého vkusu či aktuální nálady
ten správný film nebo seriál a sledovat jej kdykoliv na
počítači zdarma a bez kolize se
zákonem… Splněný sen moderního diváka se jmenuje IVIO! PRVNÍ A
JEDINÉ ONLINE KINO V ČESKÉ REPUBLICE S LEGÁLNÍM OBSAHEM
DOSTUPNÝM ZDARMA BYLO SPUŠTĚNO 13. BŘEZNA.

Pravidla soutěže o ceny on-line kino IVIO:

1. Soutěž probíhá v období od 3. 4. 2014 do 9. 4. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 2 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Hollywood C.E., s. r. o. .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, elektronickou formou, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 3. 4. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací