Oficiální trailer The Expendables 3

[singlepic id=7562 w=150 h=150 float=left]Hvězdy nepadají, nýbrž nás bombardují.
 
 
 
Na souši, ve vzduchu i na moři brání v novém videu svou existenci světoznámí žoldáci. Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) a zbytek party se potkávají tváří v tvář s Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), který před lety spoluzaložil Postradatelné s Barneym. Stonebanks se postupně stal tvrdým obchodníkem se zbraněmi a jedním z těch, které byl Barney nucen zabít… alespoň to si myslel. Stonebanks, který už jednou unikl smrti, má nyní za cíl zničit Postradatelné – ale Barney má jiné plány. Rozhodne se, že musí starou krev porazit krví novou a postoupí do nové éry Postradatelných náborem jedinců, kteří jsou mladší, rychlejší a více přes moderní technologie. Nejnovější mise se tak stane soubojem staré školy a high-tech znalostí v nejosobnějším střetu v historii Postradatelných.


 
Ve filmu dále hrají Jet Li, Antonio Banderas, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Kellan Lutz, Terry Crews, Kelsey Grammer, Randy Couture, Glen Powell a další.
 
V českých kinech se s The Expendables 3 potkáme 14. srpna 2014.
 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací