Soutěž s hvězdným filmem Mafiánovi

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Seznamte se s mafiánskou rodinou Manzoni.

 

Komediální krimi-thriller Mafiánovi režiséra Luca Bessona zaujal mnoho diváků u nás i v zahraničí. Hvězdně obsazený snímek vypráví o bývalém mafiánském bossovi, který se s celou rodinou skrývá před naštvanými klany. Ovšem i program na ochranu svědků má své trhliny. Snímek je k dostání na DVD a Blu-ray nosičích od 9. dubna 2014 a my jsme pro vás ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box připravili soutěž o 3 DVD právě s filmem Mafiánovi.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Mafiánovi:

 • Kamera: Thierry Arbogast
 • Hudba: Sacha Galperine
 • Scénář: Luc Besson
 • Produkce: Martin Scorsese , Tucker Tooley
 • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1
 • Titulky: české
 • Obrazové formáty: 16:9
 • Bonusy:
 • – rozhovory s tvůrci
 • – film o filmu: Desatero správného mafiosa
 • – trailer

[singlepic id=7736 w=320 h=240 float=center]

Soutěžní otázka zní:

„Ve kterém měsíci loňského roku vstoupil film Mafiánovi do českých kin?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 14. 4. do 20. 4. 2014. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Mafiánovi.

[singlepic id=7735 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Mafiánovi:

Někteří tomu říkají rodina, jiní organizovaný zločin.

 

V temné akční komedii Luca Bessona jsou mafiánský boss a jeho rodina uklizeni do ospalého malého městečka ve Francii v rámci Programu na ochranu svědků. Mafie je jim totiž neustále v patách.I přes veškeré úsilí agenta Stansfielda (Tommy Lee Jones) udržet je v mezích slušného chování, Fred Manzoni (Robert De Niro), jeho manželka Maggie (Michelle Pfeiffer) a jejich děti Belle (Dianna Agron) a Warren (John D´Leo) se stále nemohou zbavit zlozvyku řešit všechny problémy „rodinným“ stylem. Ten pravý chaos nastává v momentě, kdy se jim doslova na dostřel přiblíží jejich bývalí mafiánští kumpáni…

Režie: Luc Besson

Hrají: Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Dianna Agron, John D’Leo

Premiera v ČR: 14. 11. 2013 (Bioscop)

Na DVD a Blu-ray: od 9. 4. 2014 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Mafiánovi:

1. Soutěž probíhá v období od 14. 4. 2014 do 20. 4. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 14. 4. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací