Kupte si vlastní 3D brýle

[singlepic id=58 w=92 h=69 float=left] Ve světě 3d brýli se svítá na lepší časy.V dnešní době existují především 3 technologie umožňující 3d zobrazení v kinech. Imax, Dolby  a RealD. Právě u poslední jmenované jsou časté stížnosti na kvalitu brýli. Z důvodu snížení pořizovacích nákladů jsou z laciného plastu a o pohodlí si diváci můžou nechat zdát. Nehledě nato, že jsou ne zrovna pohledné. Právě to by ale měly změnit nové designerské brýle.

Takové brýle ovšem nedostanete u vchodu do sálu, nýbrž si je sami koupite. Brýle Vám samozřejmě zůstanou a budete si je nosit na každé představení. Není tedy nemožné, že za nedlouho vedle Vás bude sedět divák a na hlavě bude mít 3d brýle například od Gucciho.

Rozhodně zajimavý krok má ale své zápory. Je více než pravděpodobné, že brýle budou fungovat pouze v kinech používajicích RealD technologii. U nás to jsou multiplexy Palace Cinemas (i když ty u nás používají MasterImage – korejská verze RealD). Divák, který si takové brýle koupi je tedy odkázan na jedinou síť kin.

Designerské brýle by měly být k sehnáni v určitých obchodech ještě před uvedením Avataru. Otázkou je, jestli, kdy a za kolik se něco takového dostane i k nám?

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací