Kulervoucí soutěž s filmem Všechny cesty vedou do hrobu

souteze_cerveny_koberec_bannerSnímek Setha MacFarlana přináší nejen kopec legrace, ale i balík vymazlených cen.

 

Westernová komedie Všechny cesty vedou do hrobu názorně prezentuje, že doba, kdy se kolty nosily proklatě nízko, není pro slabochy. Smrtelné nebezpečí tu doslova číhá na každém kroku. Cizí neštěstí, navíc úhledně zabalené ve filmovém balíčku, ovšem dokáže vždy zaručeně pobavit. Při příležitosti uvedení snímku do kin jsme pro vás ve spolupráci s distribuční společností CinemArt a. s. připravili nabušenou soutěž. Odpovíte-li správně na položenou otázku, můžete vyhrát knihu Všechny cesty vedou do hrobu, zápisník, karty a otvírák na láhve s motivem filmu.

Každý z pěti výherců získá naditý filmový balíček obsahující:

  • – knihu Všechny cesty vedou do hrobu
  • – hrací karty s motivem filmu
  • – blok s motivem filmu
  • – otvírák na láhve ve tvaru šerifské hvězdy

soutez_vsechny_cesty_vedou_do_hrobu_big

Soutěžní otázka zní:

„Režisér filmu Všechny cesty vedou do hrobu Seth MacFarlane je zároveň i stvořitel jakého komediálního hitu?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 13. 6. do 19. 6. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Všechny cesty vedou do hrobu.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

vsechny_cesty_vedou_do_hrobu_plakatOficiální synopse filmu Všechny cesty vedou do hrobu:

Jak může normální člověk přežít na místě, kde Zubatá číhá doslova na každém kroku? A jak tam může přežít chronický posera s panickou hrůzou ze smrti? Stvořitel komediálního hitu Méďa, Seth MacFarlane protentokrát odhodil měkoučký plyš a v další pekelně zábavné jízdě vám naservíruje příběh, díky němuž poznáte pravý význam slovního spojení „ukrutná sranda“. Albert (Seth MacFarlane) se protlouká jako nepříliš úspěšný pasák ovcí, bydlí u rodičů a právě dostal kopačky od okaté Louise (Amanda Seyfried), které vadí jeho celoživotní zbabělost. Ke své smůle totiž žije v době, kdy se každý druhý konflikt řeší soubojem na pistole, a on přitom vůbec neumí střílet. I na notorického outsidera se ale někdy může usmát štěstí.

Režie: Seth MacFarlane
Hrají: Liam Neeson, Amanda Seyfried, Ewan McGregor, Giovanni Ribisi, John Michael Higgins, Neil Patrick Harris, Christopher Lloyd, Charlize Theron, Alex Borstein, Wes Studi, Seth MacFarlane, Ralph Garman, Sarah Silverman, Tatanka Means, Christopher Hagen, Matt Clark, Evan Jones, Aaron McPherson, Rex Linn, Brett Rickaby, John Aylward, Jay Patterson, Amick Byram, Dennis Haskins, Gilbert Gottfried, Mike Miller, Ardy Brent Carlson, Ivan Brutsche, Bob Jesser, Dylan Kenin, Jimmy Hart, Joe Berryman, Kevin Wiggins, Jackamoe Buzzell

Premiera v ČR: 12. 6. 2014 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Všechny cesty vedou do hrobu:

1. Soutěž probíhá v období od 13. 6. 2014 do 19. 6. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 13. 6. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací