Multikino Premiere Cinemas přichystalo předpremiérové projekce Transformers: Zánik

premiere_cinemas_bilacervenaV Premiere Cinemas propukne Transformers: Zánik o den dříve.

Michael Bay je zpět. Transformers: Zánik, jeden z nejočekávanějších snímků letošního léta vstoupí 26. června 2014 do našich kin. Multikino Premiere Cinemas ovšem přivítá staré známé, ale i nové hrdiny již o den dříve, tedy ve středu 25. června 2014. Jste zvědaví, jak si poradí Optimus Prime bez věrného přítele, kterého po tři díly hrál Shia LaBeouf?

Co: Předpremiéra filmu Transformers: Zánik

Kdy: 25. června 2014

V kolik: 19:00

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

transformers_zanik_pc

Synopse filmu Transformers: Zánik:transformers_zanik_plakat

Automechanik Cade Yager (Walhberg) se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu (Nicola Peltz) opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných“ Autobotů se „zlými“ Deceptikony, který na konci třetího dílu zlikvidoval půlku Chicaga. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě. To však Cadea příliš netrápí. Zatím. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané. Do toho všeho se jeho dcera zamilovala, s čímž jako otec rozhodně nemůže souhlasit. Čtvrtí Transformers kromě Wahlberga v hlavní roli přinesou ještě jednu zásadní novinku – Dinoboty, což jsou mechaničtí tvorové, kteří vypadají jako prehistoričtí ještěři. Vítejte v transformovaném Jurském parku.

Režie: Michael Bay

Hrají: Mark Wahlberg, Nicola Peltz, Stanley Tucci, T. J. Miller, Sophia Myles

Premiera v ČR: 26. 6. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací