Úsvit planety opic v multikině Premiere Cinemas již ve středu

premiere_cinemas_bilacervenaÚsvit planety opic odstartuje v Premiere Cinemas v předpremiéře.

Neschválený lék na Alzheimerovu nemoc, chytrý lidoop, virová pandemie, která ničí lidské plémě… Film Zrození Planety opic odstartoval na Zemi novou éru. Jak bude soužití lidí a opic pokračovat, se dozvíme v pokračování s názvem Úsvit planety opic. Navštívíte-li multikino Premiere Cinemas, vydáte se na akční drama v předpremiéře. Navíc, jste-li vlastníky Premiere Movie Card, ušetříte celých 50 Kč ze vstupného.

Co: Předpremiéra filmu Úsvit planety opic

Kdy: 16. července 2014

V kolik: 19:00

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

usvit_planety_opic

Synopse filmu Úsvit planety opic:usvit_planety_opic_plakat

Poslední šance na mír

Caesar je šimpanz, se kterým jsme se seznámili před třemi lety ve velmi úspěšném filmu Zrození planety opic. Tehdy právě on, jako první z lidoopů, získal mimořádně vysokou inteligenci a to kvůli pokusům s ještě neschváleným lékem na Alzheimerovu nemoc. Chytrý lidoop se stal senzací, ale zároveň předznamenal zásadní revizi pohledu na to, kdo je skutečným pánem tvorstva. Příběh Úsvitu planety opic začíná deset let poté, co se Caesar se smečkou dalších uprchlých lidoopů ukryl v hlubokých lesích poblíž San Francisca. Lidstvo v mezidobí prakticky zdecimoval agresivní virus, jehož první příznaky se objevily na konci prvního dílu. Těm, kteří virovou pandemii přežili, navíc hroutící se svět stavěl do cesty další nečekané překážky. Území uvolněné lidmi postupně obsadil národ geneticky pozměněných lidoopů, v jejichž čele stojí právě Caesar. Síla a schopnosti Ceasarova království narůstají, postupně vzniká nová civilizace řídící se novými zákony a pravidly; civilizace, která si dokáže představit Zemi bez lidí. Planetu opic. Lidé, kteří přežili, se snaží narůstající opičí dominanci narušit a vrátit se na vrchol evolučního žebříčku. Začíná boj o moc, boj o to, kdo bude vládnoucím živočišným druhem na Zemi. Obě strany sice dosáhnou křehkého příměří, ale jen nakrátko. Napětí mezi lidskou a lidoopí komunitou narůstá, sílí i boj o moc uvnitř obou skupin. Tohle napětí může vyřešit jen fatální střet, po němž bude zcela nezpochybnitelné, kdo se stal vládcem planety Země.

Režie: Matt Reeves

Hrají: Andy Serkis, Jason Clarke, Gary Oldman, Toby Kebbell, Judy Greer, Keri Russell, Kodi Smit-Mcphee

Premiera v ČR: 17. 7. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací