Luxusní soutěž s filmem Všiváci

souteze_cerveny_koberec_bannerDopřejte si příjemně strávený večer s českým filmem, skleničkou vína a šálkem kávy.

Roman Kašparovský svou režijní prvotinou Všiváci bezesporu příjemně překvapil. Moderní snímek se nedrží při zemi a umně snoubí zábavu s tvrdým životním cynismem. Chcete-li si tento film vychutnat nejen v kině, ale i prostřednictvím chutného nápoje a originálního suvenýru, zapojte se do naší aktuální soutěže. Společnost AXMAN PRODUCTION do hry věnovala tři luxusní balíčky, které obsahují jedinečné „psí známky“, na které si výherce může nechat vyrazit své jméno a speciálně obrandovanou kávu a víno k Všivákům.

Každý ze tří výherců získá balíček cen obsahující:

  • – jedinečné vojenské „psí známky“, na které si může nechat vyrazit svoje jméno
  • – speciálně obrandovanou čerstvou kávu k filmu Všiváci
  • – unikátní obrandované víno k filmu Všiváci (Rulandské šedé)

soutez_vsivaci_bl_balicek

Soutěžní otázka zní:

S jakými neřestmi se ve filmu Všiváci potýká špičkový neurochirurg Miky?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Všiváci.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

vsivaci_plakatOficiální synopse filmu Všiváci:

Všiváci jsou rozvětveným příběhem dvou bratrů. Miki (Jiří Langmajer) je špičkový neurochirurg, který se ale utápí se v bludném kruhu operací, alkoholu, milostných avantýr a nevěr. Jeho horkokrevný bratr Ricky (Ondřej Vetchý) se vrátil z české mise v Afghánistánu. Na plné čáře prohrává svůj boj s dluhy i s návratem k normálnímu životu. Navíc pečuje o své dvě dcery – o malou Maty (Rebeka) a dospívající Rózu (Tereza Voříšková). S tím mu pomáhá jeho matka, kterou skvěle ztvárnila Iva Janžurová. S osudy bratrů se pak prolínají příběhy dalších postav – Mikiho kolegy a jeho ženy, Richardova spolubojovníka z Afghánistánu Oldy (Ondřej Malý) a dvou kamarádů Vency a Emana (Jiří Mádl, Kryštof Hádek), které Richard a Olda chtějí využít ve svých plánech na získání peněz.

Režie: Roman Kašparovský

Hrají: Ondřej Vetchý, Ondřej Malý, Jiří Mádl, Kryštof Hádek, Marek Taclík, Jiří Langmajer, Filip Antonio, Aneta Krejčíková, Tatiana Vilhelmová, Tereza Voříšková, Nikol Moravcová, Iva Janžurová, Andrea Kerestešová, Sabina Remundová, Matěj Převrátil

Premiera v ČR: 19. 6. 2014 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Všiváci:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 7. 2014 do 29. 7. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AXMAN PRODUCTION.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 7. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací