Předpremiéra filmu Výchozí bod v multikině Premiere Cinemas

premiere_cinemas_bilacervenaPohlédněte si v Premiere Cinemas do očí.

Že každý máme unikátní otisky prstů, je všeobecně známé. Ale věděli jste, že to stejné platí i pro naše oči? Žádní dva lidé nemají stejnou oční duhovku. I Dr. Iana Graye (Michael Pitt) je o tomto faktu přesvědčen. Jeho víra ovšem bude velmi brzy podrobena zkoušce, která může jeho životní jistoty převrátit o 180°. Jak jeho pátrání a výzkum dopadne, můžete zjistit již v pondělí 22. září 2014, kdy se v multikině Premiere Cinemas koná exkluzivní předpremiéra filmu Výchozí bod.

Co: Předpremiéra filmu Výchozí bod

Kdy: 22. září 2014 v 19:00

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

vychozi_bod_pc

Oficiální synopse filmu Výchozí bod:vychozi_bod_plakat

Film Výchozí bod vypráví příběh Dr. Iana Graye (Michael Pitt), molekulárního biologa, jehož životním tématem je studium evoluce oka. Jeho práce jej zcela pohlcuje až do okamžiku, kdy se na večírku setká s krásnou tajemnou dívkou Sofi (Astrid Berges-Frisbey) a požádá ji, aby si mohl vyfotografovat její nádherné oči. Oproti vědecky racionálnímu a profesionálně skeptickému Ianovi je Sofi tvorem divokým a nespoutaným. Jejich protiklady je k sobě přitahují, jejich vztah je intenzivní a pro Iana i nečekaně vášnivý. Bohužel však končí tragicky. Po drsné životní ráně se Ian ještě více ponoří do své práce. Ta jej plně zaměstnává až do okamžiku, kdy se svou kolegyní Karen (Brit Marling) učiní nečekaný objev, který zpochybní jeho dosud neotřesitelnou víru ve vědu a změní jeho skeptický postoj vůči mystickým a spirituálním silám. Potvrdit či vyvrátit novou teorii, která by postavila na hlavu vše, v co lidstvo doposud věřilo, může jen cesta na druhý konec světa. Ian se rozhodne riskovat vědeckou reputaci a vlastní racionalitu a vydá se na šílenou misi, jež má jen mizivou naději na úspěch.

Režie: Mike Cahill

Hrají: Michael Pitt, Brit Marling, Astrid Bergès-Frisbey, Steven Yeun, Archie

Premiera v ČR: 25. 9. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací