Fit soutěž o 3 DVD Hejbejse: Postava snů od Hanky Kynychové

souteze_cerveny_koberec_bannerDostaňte se do formy již za šest týdnů.

Časté sledování filmů a pojídání popcornu se může negativně podepsat na naší postavě. Pokud toužíte dostat se do formy a získat vytoužené křivky, sáhněte po novém DVD od Hanky Kynychové z edice Hejbejse. Osmnáctý díl cvičebních programů s podtitulem Postava snů se zaměří na naši touhu cítit se a vypadat skvěle na večírku, pracovní schůzce či důležitém rande. Pokud je to i váš sen, zapojte se do naší nejnovější soutěže právě o 3 DVD Hejbejse: Postava snů. Ceny do soutěže věnoval Fitness club Hanky Kynychové.

Každý ze tří výherců získá:

  • – DVD Hejbejse: Postava snů

soutez_hejbejse_postavasnu_big

Soutěžní otázka zní:

Kteří tři pánové pokřtili v sobotu 20. září 2014 DVD Hejbejse: Postava snů ve Fitness clubu Hanky Kynychové?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 26. 9. 2014 do 2. 10. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek DVD Hejbejse: Postava snů od Hanky Kynychové je na světě.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Hejbejse: Postava snů:postava_snu

Šestitýdenní cvičební program, díky němuž získáte tělo snů.Trénink obsahuje 7 cvičebních jednotek, stejně jako je 7 dní v týdnu, plus jeden blok na rozehřátí. Společně tedy budeme cvičit každý den 15 – 20 minut a vždy procvičíme několik svalových partií.

Cvičí: Hanka Kynychová

Pravidla soutěže o DVD Hejbejse: Postava snů:

1. Soutěž probíhá v období od 26. 9. 2014 do 2. 10. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnoval Fitness club Hanky Kynychové.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 26. 9. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací