Předpremiérové projekce filmu Zmizelá v Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a GAC

zmizela_2014_plakatVydejte se pátrat po Zmizelé v předpremiéře.


Amy (Rosamund Pike) a Nick (Ben Affleck) jsou manželé pět let. Jejich poslední oslava výročí ovšem není šťastnou událostí, ale noční můrou, protože Amy se ztratí a nikdo netuší kam. Je Nick opravdu milující a truchlící muž, nebo chladnokrevný únosce a možná i vrah? Rozuzlení filmu Zmizelá, který je natočený na motivy úspěšného bestselleru, můžete odhalit již tuto středu v předpremiéře v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Zmizelá

Kdy: 1. října 2014 v 19:00

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

zmizela_pc


 

Co: Předpremiéra filmu Zmizelá pro členy Cinema City klubu

Kdy: 1. října 2014

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

zmizela_cc


Co: Předpremiéra filmu Zmizelá

Kdy: 1. října 2014

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

zmizela_cs


Co: Předpremiéra filmu Zmizelá

Kdy: 1. října 2014

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

zmizela_gac

Synopse filmu Zmizelá:zmizela_2014_plakat

Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje, že nezmizela dobrovolně. Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla. Pokud možno živá. Paralelně s tím probíhá policejní vyšetřování, které kromě Amy hledá i člověka, jenž má její zmizení na svědomí. Všechny stopy, nalezené důkazy a svědectví Amyiných blízkých ale ukazují právě na Nicka. Kdo to vlastně je? Trpící oběť zločinu, nebo cynická zrůda, která vodí policii i veřejnost za nos, aby ze sebe sňala podezření? Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A co se vlastně stalo s Amy? Na znepokojivé otázky se vrší další a odpovědi zoufale chybějí. Trpí tím především Nick, který se z miláčka médií proměnil ve veřejného nepřítele číslo jedna. Dobře ví, že když se Amy nebo strůjce jejího únosu nenajdou, ponese si cejch až do konce života, který možná stráví za mřížemi. Pokud ovšem nemá Amy skutečně na svědomí. Na první pohled jednoduchou zápletku dokázala spisovatelka Gillian Flynn přetavit v kriminální psychologický román, jenž svými nečekanými zvraty uchvátil čtenáře, a to nejen v USA, kde bylo během půl roku 2012 prodáno více než dva miliony výtisků – vzápětí nato se stal doslova celosvětovým kultem i fenoménem. A scénář k filmové verzi příběhu napsala Gillian Flynn sama – jak je jejím zvykem, dokázala překvapit i v něm… Tohoto scénáře se pak chopil jeden z nejuznávanějších současných režisérů David Fincher, který má za sebou takové filmy jako Sedm, Hra, Klub rváčů, Podivuhodný případ Benjamina Buttona nebo thriller Muži, kteří nenávidí ženy. A do hlavní role Nicka Dunnea obsadil dvěma Oscary oceněného Bena Afflecka (Argo, Dobrý Will Hunting) a do role jeho ztracené ženy Amy okouzlující Rosamund Pike (Pýcha a předsudek, Dnes neumírej).

Režie: David Fincher

Hrají: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris, Tyler Perry, Kim Dickens, Patrick Fugit, Carrie Coon

Premiera v ČR: 2. 10. 2014 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací