Rebelská soutěž s filmem Hunger Games: Síla Vzdoru – 1. část

souteze_cerveny_koberec_bannerSeberte odvahu a vydejte se za dobrodružstvím po boku Katniss na stránkách speciálního souborného vydání světového bestselleru Hunger Games.

Katniss sice vyvázla ze smrtící arény Hladových her, ale nyní ji čeká nový boj. Boj za svobodu a životy nejen rodiny a blízkých, ale všech obyvatel Panemu. Film Hunger Games: Síla Vzdoru – 1. část je v českých kinech k vidění od 20. listopadu 2014 a užít si ho můžeme dokonce i ve 4DX sále, kde na naše smysly zaútočí vítr, voda, pachy i vibrace. Pokud si chcete připomenout, jak to všechno začalo a odhalit i konec Hladových her, zapojte se do naší soutěže, kterou vám přinášíme ve spolupráci s Nakladatelstvím Fragment. Každý ze tří výherců získá jedno speciální souborné vydání světového bestselleru Hunger Games, které obsahuje Arénu smrti, Vražednou pomstu i Sílu vzdoru.

Každý ze tří výherců získá speciální souborné vydání světového bestselleru Hunegr Games.

  • ► Aréna smrti
  • ► Vražedná pomsta
  • ► Síla vzdoru

soutez_hunger_games_bl_kniha

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje postava, kterou ve filmu Hunger Games: Síla Vzdoru – 1. část ztvárnila herečka Julianne Moore?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 21.11. do 27. 11. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Hunger Games: Síla Vzdoru – 1. část.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Hunger Games: Síla Vzdoru – 1. část:hunger_games_sila_vzdoru_cast_1_poster_x1

Očekávaná první část dalšího dílu celosvětového fenoménu „Hunger Games“, tentokrát s názvem Síla vzdoru, se blíží! V tomto díle získává boj o přežití na intenzitě, postavy se dál rozvíjí a odhalují svůj pravý charakter. Prezident Snow ví přesně, jak dostat Katniss tam, kam chce! Když jí ukáže Peeta v televizi po jeho boku, Katniss se pustí do boje a pro jeho záchranu udělá cokoli. I když bude muset rozpoutat nebo dokonce stát v čele revoluce. Ale kdo ví, jestli je Peeta zrádce a přeběhlík nebo je držen jako vězeň v Kapitolu. V nové roli prezidentky Coinové se objeví jedna z nejvyhledávanější dramatických hereček současnosti, Julianne Moore.

Režie: Francis Lawrence

Hrají: Stanley Tucci, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Josh Hutcherson, Jennifer Lawrence, Julianne Moore, Liam Hemsworth, Donald Sutherland, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright

Premiera v ČR: 20. 11. 2014 (Forum Film Czech)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Hunger Games: Síla Vzdoru – 1. část:

1. Soutěž probíhá v období od 21. 11. 2014 do 27. 11. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 21. 11. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací