Soutěž o 3 DVD s jedinečným filmem Klauni

souteze_cerveny_koberec_bannerSoutěžte a vyhrajte seznámení s klaunskou skupinou Busters.

Jsou filmy, které neurazí, ale ani nenadchnou a zapadnou do šedé masy nespočtu zapomenutelných titulů. Klauni do této kategorie rozhodně nepatří, protože vás chytnou za srdce a už nepustí. Oldřich Kaiser, Jiří Lábus a Didier Flamand byli kdysi nejen členové klaunské skupiny Busters, ale i kamarádi. Vše má ale jednou svůj konec a když se po třiceti letech tato trojice opět sejde, dostávají se ke slovu staré křivdy a jednoduchá otázka: „Kdo se směje naposled?“ Pokud si chcete tento jedinečný snímek režiséra Viktora Tauše zařadit do své filmotéky, zapojte se do naší soutěže o tři DVD Klauni, které do hry věnovala společnost Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Klauni.

soutez_klauni_dvd_big

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenují tři bývalí členové skupiny Busters, které ve filmu Klauni ztvárnili Oldřich Kaiser, Jiří Lábus a Didier Flamand?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 28. 11. do 4. 12. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou článkům k filmu Klauni.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Klauni:klauni_plakat

Na počátku kariéry vytvořili OSKAR, MAX a VIKTOR klaunskou skupinu Busters. Jejich klauniády představovaly ostrůvky svobody uprostřed nehybné bažiny rezignace v komunistickém režimu bývalého Československa. Pak se však mezi třemi klauny cosi vážného odehrálo. Jak se ukáže, národem milovaní klauni se mezi sebou nedokážou vystát. Nyní se Oskar vrací po třiceti letech z emigrace, aby v Praze uzavřel svoji uměleckou kariéru. Setkání s bývalými přáteli vede k nevyhnutelné vzájemné konfrontaci. Osud jim tak nabízí ještě jednu šanci, jak to naposledy pořádně roztočit. I po třiceti letech otázka zůstává stále stejná: Kdo se bude smát naposled?

Režie: Viktor Tauš

Hrají: Taťjána Medvecká, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Zuzana Kronerová, Jan Slovák, Robert Nebřenský, Julie Ferrier, Kati Outinen, Didier Flamand, Eva Jeníčková, Juraj Nvota

Premiera v ČR: 28. 11. 2013 (Falcon)

Na DVD: od 3. 9. 2014
Na Blu-ray:
od 22. 10. 2014

Pravidla soutěže o ceny s filmem Klauni:

1. Soutěž probíhá v období od 28. 11. 2014 do 4. 12. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost BONTONFILM a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 28. 11. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací