Simpsonovi si k 25. výročí nadělili luxusní knížku

krest_simpsonovi_25_let_obr_00Jiří Lábus, Helena Štáchová a Vlastimil Zavřel alias Marge, Líza a Homer se sešli v Paláci knih Luxor.

Věděli jste, že Simpsonovi se poprvé na televizních obrazovkách objevili již v roce 1987? Tehdy se ale jednalo pouze o dvouminutový skeč. První díl, jak ho známe dnes, ovšem světlo světa spatřil 17. prosince 1989. Dnes již mají Simpsonovi na kontě 25 úspěšných sezón a ve Spojených státech dokonce odstartovala 26. řada. To je na televizní animovaný seriál úctyhodný výkon.

Nakladatelství Jota nelenilo a při příležitosti tohoto životního jubilea žluté rodinky vydalo knihu, výstižně pojmenovanou Simpsonovi: Rodinná historie. Na více jak 300 stránkách naleznete nespočet obrázků, koláží, nostalgického vyprávění, vzpomínek a pohledů do minulosti i budoucnosti Homera, Marge, Lízy, Maggie, Barta a jejich přátel.

Pestrou a objemnou narozeninovou knihu přišli do Paláce knih Luxor pokřtít a vyprovodit mezi čtenáři ti, bez kterých bychom si seriál snad už ani nedokázali představit. Jiří Lábus, Helena Štáchová a Vlastimil Zavřel propůjčili svoje hlasy Marge, Líze (občas i Maggie) a Homerovi před spoustou let a namluvili tisíce replik.

Jak to na akci vypadalo, si můžete prohlédnout ve fotogalerii na našem Facebook profilu. Chcete-li navíc slyšet, jak to vypadá, když Homer, Líza a Marge promluví naživo, podívejte se na krátké video z akce umístěné na našem YouTube kanálu.

krest_simpsonovi_25_let_obr_01

krest_simpsonovi_25_let_obr_02

krest_simpsonovi_25_let_obr_03

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací