Den s filmem Babovřesky 3 v multikině CineStar

cinestar_logo_nahledSpeciální předpremiéra filmu Babovřesky 3 v CineStar.

 

 

Multikino CineStar připravilo pro všechny fanoušky režiséra Zdeňka Trošky druhou šanci vidět Babovřesky 3 v předpremiéře. Speciální projekce se uskuteční v neděli 18. ledna 2015. Navíc můžete z kina odejít s hezkým dárkem. Losování o ceny proběhne před začátkem projekce přímo v sále.

babovresky_3_cs

Co: Den s filmem Babovřesky 3 – předpremiéra

Kdy: 18. ledna 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti: CineStar

babovresky_3_plakat_promoSynopse filmu Babovřesky 3:

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách.

Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové… do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři… Akce „likvidace bab“ začíná.

A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra….

 

Režie: Zdeněk Troška

Hrají: Lucie Plekancová Vondráčková, Jan Dolanský, Jiří Pecha, Pavel Kikinčuk, Lukáš Langmajer, Jindřiška Kikinčuková, Radek Zima, Tereza Bebarová, Veronika Žilková, Jana Synková, Lucie Bílá, Jana Altmannová, Tomáš Trapl, Bronislav Kotiš

Premiera v ČR: 22. 1. 2014 (Falcon)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací