Dětské předpremiérové projekce filmu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu v multikinech

spongebob_houba_na_suchu_plakatSpongeBob ve filmu již tuto neděli osvěží multikino Premiere Cinemas, Cinema City a CineStar.

Co myslíte, že se stane, když se ocitne „Houba na suchu“? To se dozvíme v animované komedii SpongeBob ve filmu. Snímek plný dobrodružných patálií vstupuje do našich kin 5. února 2015. Pro nedočkavce jsou naplánovány nedělní předpremiérové projekce v multikině CineStar a Cinema City. V Premiere Cinemas je pro dětské návštěvníky připravena kromě promítání i tombola o pohádkové dárky.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

Kdy: 1. února 2015

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

spongebob_ve_filmu_cs


Co: Předpremiérové projekce filmu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

Kdy: 1. února 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar


Co: Předpremiérové projekce filmu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu

Kdy: 1. února 2015

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

spongebob_ve_filmu_cc

Synopse filmu SpongeBob ve filmu: Houba na suchu:spongebob_houba_na_suchu_plakat

Budou dělat vlny v našem světě

Jedna z nejžlutějších, nejhranatějších a hlavně nejoblíbenějších animovaných postaviček konečně našla cestu na filmové plátno. A dokonce ve 3D. SpongeBob je mořská houba, která nosí kalhoty, bydlí v ananasu a dělá úžasné krabí hambáče u Křupavého kraba. Jeho dalším poznávacím znamením je, že ho milují děti na celém světě, protože je tělem i duší dobrodruh, který ke všemu přistupuje s humorem, někdy pořádně svérázným. Jak napovídá název, v tomhle filmu ho patrně humor přejde, protože se ocitne v pro něj naprosto šokujícím prostředí – tedy na souši. A přitom vše začalo tak idylicky, dalším báječným ránem v podmořském městečku Zátiší Bikin, kde u Křupavého kraba stála dlouhatánská fronta na mňamózní krabí Burgery připravované podle tajného receptu. U konkurenčního podniku, Kamarádského kyblíku, zase tradičně nikdo nebyl a jeho majitel Sheldon Plankton se, rovněž tradičně, pokoušel tenhle tajný recept ukrást, aby se fronta přesunula k němu. Idyla skončila ve chvíli, kdy se magickým trikem zmocnil návodu na ty nejlepší hambáče pirát Hambivous (Antonio Banderas), zaparkoval svoji kocábku na pláži a proměnil ji ve stylový stánek s rychlým občerstvením. SpongeBobovi a jeho kámošům nezbyde než rozpumpovat svaly, vynořit se, trochu oschnout a vybojovat si recept zpátky. Jejich spravedlivý boj bude komplikovat fakt, že souš je pro ně vážně nepřátelské prostředí, na druhou stranu získají nevídané superschopnosti. Takže se těš, piráte!

Režie: Mike Mitchell, Paul Tibbitt

Hrají (hlasy): Jan Maxián, Antonín Navrátil, Igor Bareš, Tomáš Borůvka, Bedřich Šetena

 

Premiera v ČR: 5. 2. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací