Smrtící soutěž s filmem Žena v černém 2: Anděl smrti

souteze_cerveny_koberec_bannerŽena v černém nás vystraší v kině i na stránkách knihy.

Blížící se Valentýn nás zahrnuje všudypřítomnými srdíčky a slovíčky „love“. Pokud vás pohled na červenou a růžovou barvu dohání k šílenství, můžete si naplánovat anti svátek zamilovaných. Od 12. února 2015 si totiž můžete zajít do kina na hororový film Žena v černém 2: Anděl smrti. Při této příležitosti vám přinášíme soutěž o tři knižní předlohy Žena v černém: Anděl smrti od Martyna Waitese. Knihy do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

Každý ze tří výherců získá:

– knihu Žena v černém: Anděl smrti (Martyn Waites)

zena_v_cernem_2_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje rezidence, kde se odehrává děj filmu Žena v černém 2: Anděl smrti?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 12. 2. do 18. 2. 2015. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Žena v černém 2: Anděl smrti.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Žena v černém 2: Anděl smrti:zena_v_cernem_2_andel_smrti_plakat

Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí v doprovodu ředitelky skoly Jean Hoggové a mladé učitelky Eve Parkinsové do téměř opuštěné odlehlé vísky Crythin Gifford. Jejich cílem je zchátralá rezidence Eel Marsh, která se nachází na ostrově, spojeném s pevninou pouze úzkým náspem zvaným Nine Lives Causeway a schůdným pouze za odlivu.

Ve snaze ukrýt se tu před hrůzami války svou přítomností brzy znovu probudí k životu zlé síly, které tuto působivou osamělou budovu pronásledují po celá desetiletí. S tím, jak se po pozemcích na Eel Marsh znovu rozléhají dětské hlasy, se z temnoty vrací také pomstychtivý přízrak ženy v černém.

Režie: Tom Harper

Hrají: Jeremy Irvine, Helen McCrory, Adrian Rawlins, Mary Roscoe, Oaklee Pendergast, Phoebe Fox, Merryn Pearse, Amelia Crouch, Amelia Pidgeon, Casper Allpress, Pip Pearce, Leilah de Meza, Jude Wright, Alfie Simmons, Ned Dennehy, Leanne Best

Premiera v ČR: 12. 2. 2015 (Falcon)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Žena v černém 2: Anděl smrti:

1. Soutěž probíhá v období od 12. 2. 2014 do 18. 2. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 12. 2. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací