Žena v černém 2: Anděl smrti (2014)

Film

zena_v_cernem_2_andel_smrti_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 12. 2. 2015 ()Oficiální synopse:
Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí v doprovodu ředitelky skoly Jean Hoggové a mladé učitelky Eve Parkinsové do téměř opuštěné odlehlé vísky Crythin Gifford. Jejich cílem je zchátralá rezidence Eel Marsh, která se nachází na ostrově, spojeném s pevninou pouze úzkým náspem zvaným Nine Lives Causeway a schůdným pouze za odlivu.

Ve snaze ukrýt se tu před hrůzami války svou přítomností brzy znovu probudí k životu zlé síly, které tuto působivou osamělou budovu pronásledují po celá desetiletí. S tím, jak se po pozemcích na Eel Marsh znovu rozléhají dětské hlasy, se z temnoty vrací také pomstychtivý přízrak ženy v černém.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
zena_v_cernem_2_andel_smrti_plakat

Na první díl snímek vyloženě nenavazuje, navíc se odehrává o mnoho let později, takže kdo jej neviděl, nemusí ho to trápit. Atmosféra je sice budována trochu prvoplánově, ale i tak funguje. Počáteční mlha a tma nás moc neosloví, ale lokalita strašidelně vyhlížejícího domu uprostřed ničeho (lépe řečeno ničeho a bažin) je zvolená geniálně, člověk se tu musí bát snad i kliky u dveří.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací