Děsuplná soutěž s filmem Vzkříšení démona o kolekci hororů

souteze_cerveny_koberec_bannerPřipravte si oblíbenou přikrývku, tento týden se budeme bát.

Hororový týden plný vzrušujících, strašidelných a nervydrásajících zážitků začíná. Právě dnes slaví své třicáté narozeniny Olivia Wilde, která je hlavní hvězdou hrůzostrašného thrilleru Vzkříšení démona, jenž vznikl v produkci osvědčených hororových tvůrců z Blumhouse Productions a do našich kin vstupuje ve čtvrtek 12. března 2015. Navíc nás čeká i pověrami opředený pátek třináctého. Chcete-li si temný týden prohloubit, zapojte se do soutěže o kolekci tří hororů, které do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá kolekci filmů obsahující trio jedinečných titulů:

  • – Očista
  • – Mama
  • – Lesní duch

vzkriseni_demona_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Co vyřkne Olivia Wilde v hororovém thrilleru Vzkříšení démona po svém zmrtvýchvstání?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 13. 3. 2015 do 16. 3. 2015.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Vzkříšení démona.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Vzkříšení démona:vzkriseni_demona_plakat

V hororu Vzkříšení démona Olivia Wilde ukáže, že není nic děsivějšího, než kráska a zvíře v jedné osobě. Při vědeckém experimentu vstane z mrtvých a ze zapovězeného území si v sobě přinese kus samotného pekla a ničím neředěné zlo. Vzkříšení démona vzniklo v produkci osvědčených hororových tvůrců z Blumhouse Productions, kteří do kin přinesli Paranormal Activity, Sinister, Očistu nebo Insidious.

Režie: David Gelb

Hrají: Olivia Wilde, Evan Peters, Sarah Bolger, Mark Duplass, Donald Glover

Premiera v ČR: 12. 3. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Vzkříšení démona:

1. Soutěž probíhá v období od 10. 3. 2015 do 16. 3. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 10. 3. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací