Krimi soutěž o 10 vstupů na předpremiéru filmu Gunman: Muž na odstřel

souteze_cerveny_koberec_bannerNadělte si dávku napětí se Seanem Pennem v předpremiéře.

Jim Terrier (Sean Penn) se chce usadit se svou starou láskou a pověsit práci žoldáka a zabijáka na hřebík. To se ovšem nelíbí jeho starému zaměstnavateli. Režisér Pierre Morel, který do světa akce přivedl i Liama Neesona nás zve na další jízdu plnou přestřelek a rvaček. Chcete-li se s Jimem Terrierem seznámit dříve než všichni ostatní, zapojte se do soutěže o 10 vstupenek na předpremiéru snímku Gunman: Muž na odstřel, která se uskuteční v úterý 17. března 2015 od 19:00 hodin v Cinema City Slovanský dům v Praze. Ceny do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý z pěti výherců získá vstup pro dvě osoby na předpremiéru filmu Gunman: Muž na odstřel, která se uskuteční v úterý 17. března od 19:00 hodin v Cinema City Slovanský dům v Praze.

 

  • gunman_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Muž na odstřel vznikl podle knihy francouzského autora drsných detektivek. Jak se tento spisovatel jmenuje?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 14. 3. 2015 do 16. 3. 2015 do 13:00. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Gunman: Muž na odstřel.

Výherce bude informovat nejpozději do 17:00 16. 3. 2015 prostřednictvím e-mailu.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Gunman: Muž na odstřel:gunman_muz_na_odstrel_plakat

Napětí jako řemen a hlavního hrdinu ostrého jako břitva přinese akční špionážní thriller Gunman: Muž na odstřel. Oscarový Sean Penn se v roli vyčerpaného Napětí jako řemen a zuřivý souboj dvou oscarových drsňáků Seana Penna a Javiera Bardema přinese v rytmu výstřelů a hvízdajících kulek akční špionážní thriller Gunman: Muž na odstřel. Sean Penn se ocitne ve smrtící smyčce svých bývalých kolegů a jedinou jeho šancí je zásada, že nejlepší obrana je útok. Důležitou zprávou pro diváky je fakt, že film natočil režisér „96 hodin“ Pierre Morel, který vynalezl Liama Neesona jako akčního hrdinu. Přímočarou akci, uvěřitelného hrdinu a režijní nápady slibuje i akční krimi Gunman: Muž na odstřel.

Režie: Pierre Morel

Hrají: Sean Penn, Javier Bardem, Ray Winstone, Idris Elba, Jasmine Trinca, Mark Rylance, Peter Franzén

Premiera v ČR: 19. 3. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Gunman: Muž na odstřel:

1. Soutěž probíhá v období od 14. 3. 2015 do 16. 3. 2015 do 13:00 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 14. 3. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací