Soutěžte s Tris a Čtyřkou o ceny k akčnímu sci-fi Rezistence

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte DVD Divergence a knihu Rezistence.

Být jiný s sebou přináší nejen výhody, ale především celý balík starostí, problémů a zodpovědnosti. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila i Tris (Shailene Woodley) se Čtyřkou (Theo James) v akčním sci-fi Divergence. Nyní se vrací v pokračování s názvem Rezistence, které je o poznání velkolepější, než první díl. Tentokrát se s oblíbenými hrdiny i nenáviděnými záporáky vydáme odhalovat skrytá tajemství postapokalyptického systému nejen v obyčejném 2D a 3D, ale i v blockbusterovém formátu IMAX 3D a 4DX. Navíc se můžete zapojit do naší nejnovější soutěže o 3 filmové balíčky obsahující vždy DVD Divergence a knihu Rezistence. Ceny do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá balíček obsahující:

  • – DVD Divergence
  • – knihu Rezistence

rezistence_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Jeanine (K. Winslet), která jde ve filmu Rezistence neúnavně po krku ústřední dvojici, je vůdkyní jedné z pěti frakcí. Která to je?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 17. 3. 2015 do 23. 3. 2015.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Rezistence.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Rezistence:rezistence_insurgent_plakat1

Pokračování filmové série Divergence s názvem Rezistence je po úspěchu prvního dílu o poznání velkolepější a výpravnější, nepostrádá velkou dávku akce a triků. Hlavní hrdinka Tris v podání Shailene Woodley pokračuje v boji s nelítostným systémem i se svými vlastními démony. Idylická společnost žijící v symbióze různých frakcí je nyní na pokraji války, osudy všech nabírají rychlý spád a každá volba má své následky. Tris není výjimkou.

Po úvodní části Divergence se v jasně vytyčeném a zajímavě nastoleném světě rozehrává velkolepá akční podívaná. Znalce předlohy překvapí nové postavy, které se v knižní předloze nevyskytují. Vedle 2D verze v originálním znění bude Rezistence i ve 3D formátu s českým dabingem, ve 4DX a v IMAX 3D.

Režie: Robert Schwentke

Hrají: Shailene Woodley, Theo James, Kate Winslet, Naomi Watts, Ansel Elgort, Jai Courtney, Miles Teller, Zoë Kravitz, Maggie Q, Ray Stevenson, Octavia Spencer

Premiera v ČR: 19. 3. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Rezistence:

1. Soutěž probíhá v období od 17. 3. 2015 do 23. 3. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 17. 3. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací