Pohádková soutěž s filmem Popelka o tři originální hodinky

souteze_cerveny_koberec_bannerVylouskněte si z oříšku jedny ze tří originálních hodinek.

Pohádkové příběhy nás baví v dětství i dospělosti. Již od 19. března 2015 máme možnost znovu navštívit malebné království a prožít notoricky známý příběh o Popelce, tentokrát v novém, moderním a doslova magickém kabátě. Cate Blanchett, Lily James, Richard Madden a Helena Bonham-Carter, nádherné kostýmy, hudba a jedinečná výprava Popelky slibují, že návštěva kina bude nezapomenutelná. Chcete-li se i vy cítit jako Popelka, zapojte se do soutěže o tři stylové hodinky s motivem pohádky, které do hry věnovala společnost FALCON a.s..

Každý ze tří výherců získá:

– originální hodinky s motivem filmu Popelka

popelka_bl_soutez_hodinky

Soutěžní otázka zní:

Jakou postavu ve filmu Popelka ztvárnila oscarová herečka Cate Blanchett?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 19. 3. do 25. 3. 2015.

Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Popelka.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Popelka:popelka_2015_plakat_a

Děj snímku Cinderella sleduje osudy mladé Elly (Lily James), jejíž otec, kupec, se po smrti její matky znovu ožení. Ella, která s radostí podporuje svého otce, se snaží ke své nové maceše (Cate Blanchett) a jejím dcerám Anastasii (Holliday Grainger) a Driselle (Sophie McShera) chovat vstřícně, a touží po tom, aby se ve svém novém domově cítily dobře. Když ale Ellin otec nečekaně zemře, zjišťuje Ella, že je vydána na milost své nové žárlivé a kruté rodiny. Posléze se z ní stává pouhá služka, věčně špinavá od popela, které ostatní posměšně říkají Popelka.

Režie: Kenneth Branagh

Hrají: Cate Blanchett, Lily James, Richard Madden, Helena Bonham-Carter

Premiera v ČR: 19. 3. 2015 (Falcon)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Popelka:

1. Soutěž probíhá v období od 19. 3. 2014 do 25. 3. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 19. 3. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací