Zábavná soutěž s filmem Vybíjená o 3 knižní předlohy

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte knihu od Michala Viewegha.


 

Když v polovině března do kin vstoupila Vybíjená, přišlo se na ni během premiérového víkendu podívat více jak 57 000 diváků. Kdo by také odolal spojení televizní Partičky s krásnou Simonou Krainovou a Lindou Bartošovou, knihou Michala Viewegha a režisérského talentu Petra Nikolaeva? Navíc, téma školního srazu a probírání školních lásek, trapasů a strastí se nikdy neomrzí. Chcete-li se nejen pobavit v kině, kde komedii Vybíjená stále hrají, ale i při čtení knižní předlohy, zapojte se do naší soutěže o 3 knihy Vybíjená s filmovou obálkou. Ceny do hry věnovala společnost In Film Praha s.r.o..

Každý ze tří výherců získá knihu Vybíjená:

  • Předloha stejnojmenného filmu Petra Nikolaeva
  • Název: Vybíjená
  • Autor: Michal Viewegh
  • Jazyk: čeština
  • Rok vydání: 2015
  • Počet stran: 216
  • Vazba: pevná s přebalem lesklá
  • Rozměry: 140 x 198 x 24 mm

vybijena_bl_soutez_knihy

 

Soutěžní otázka zní:

Tři členové televizní Partičky Ondřej Sokol, Michal Suchánek a Richard Genzer hrají ve filmu Vybíjená trojici nerozlučných kamarádů. Jak se tyto postavy jmenují?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 14. 4. do 20. 4. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Vybíjená.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Vybíjená:vybijena_2015_plakat

Komedie Petra Nikolaeva podle bestselleru Michala Viewegha.

Vybíjená je groteskou o přátelství, osudových láskách, kráse a ošklivosti, alkoholu a hledání lidského štěstí. V několika časových rovinách vypráví příběh spolužáků, kteří spolu prožívají různé životní etapy. Ocitáme se na abiturientském srazu gymnázia. Zdánlivě banální situace dává prostor nejen pro sentimentální vzpomínky, ale především k bilanci nenaplněných tužeb i uskutečněných snů a prožitého života. V centru příběhu jsou tři kamarádi – Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště – staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky.

Režie: Petr Nikolaev

Hrají: Hynek Čermák, Ondřej Sokol, Simona Babčáková, Zuzana Čapková, Michal Suchánek, Richard Genzer, Lukáš Vaculík, Václav Matějovský, Simona Krainová, Linda Bartošová, Monika Absolonová, Kateřina Burianová-Rajmontová, Petra Špindlerová, Michal Šášinka, Jakub Burýšek

Premiera v ČR: 12. 3. 2015 (Falcon)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Vybíjená:

1. Soutěž probíhá v období od 14. 4. 2015 do 20. 4. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherců. Výhry do soutěže věnovala společnost In Film Praha s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 14. 4. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací