Nadpřirozená soutěž s filmem Andělé všedního dne o 3 DVD

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte DVD se snímkem od Alice Nellis.


 

 

Když po knize Andělé všedního dne od Michala Viewegha sáhla režisérka Alice Nellis, bylo jasné, že se do kin chystá snímek, který stojí za to vidět. Po úspěchu v kinech si nyní můžete drama o lidských osudech s výborným hereckým obsazením (Bolek Polívka byl nominován na Cenu české filmové kritiky v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon) pustit i u vás doma. Pokud chcete vyhrát jedno ze tří DVD právě s filmem Andělé všedního dne, zapojte se do naší aktuální soutěže. Ceny do hry věnovala společnost In Film Praha s.r.o..

Každý ze tří výherců získá DVD Andělé všedního dne:

  • Zvuk: Dolby Digital 5.1 česky Dolby Digital
  • Titulky: české pro neslyšící , české
  • Obraz: 16:9 , barevný
  • Délka: 92 minut
  • Obal: plastová krabička
  • Druh média: DVD

andele_vsedniho_dne_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

Film Andělé všedního dne se odehrává během jednoho dne v Praze. Ve které konkrétní části?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 4. do 29. 4. 2015.

Pokud si nevíte rady, začtěte se do rozhovoru s režisérkou Alicí Nellis.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Andělé všedního dne:andele_vsedniho_dne_plakat

Kdybyste dokázali zastavit čas, možná byste si jich všimli

Našimi hrdiny jsou lidé, kteří si nechávají život prokluzovat mezi prsty. Neměli by. Pro některé z nich to totiž dneska večer skončí. A proto se v jejich blízkosti objevili andělé. Jejich podoba a názory vás asi zaskočí. Ono je to vzájemné. Lidskému oku neviditelní strážci našich osudů bývají zase pro změnu překvapeni překážkami, které sobě a jim dobrovolně stavíme do cesty. Podle mimořádného románu Michala Viewegha Andělé všedního dne natočila režisérka Alice Nellis originální příběh, v němž pomyslné andělské perutě nosí Marián Labuda, Vojtěch Dyk, Eliška Křenková a Vladimír Javorský. Tihle čtyři se snaží provést své lidské svěřence jejich nejtěžším dnem.

Režie: Alice Nellis

Hrají: Marián Labuda, Vojtěch Dyk, Vladimír Javorský, Eliška Křenková, Bolek Polívka, Zuzana Bydžovská, Václav Neužil, Ondřej Sokol, Klára Melíšková, Zuzana Kronerová

Premiera v ČR: 9. 10. 2014 (CinemArt)

Na DVD od: 11. 02. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Andělé šedního dne:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 4. 2015 do 29. 4. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherců. Výhry do soutěže věnovala společnost In Film Praha s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 4. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací