Dětské předpremiérové projekce filmu Hurá na fotbal v multikinech

hura_na_fotbal_2013_plakatNazujte si kopačky a vyrazte na nedělní zápas.

Chce se vám z plna hrdla zakřičet góóól?! Tak to je pro vás jako dělané animované dobrodružství Hurá na fotbal. Amadeo má pod palcem celý tým fotbalistů, a to doslova. Je totiž nejtalentovanější hráč stolního fotbalu všech dob. Vše se zvrtne ve chvíli, kdy se do vesnice vrátí Ace. Předpremiéra rodinného filmu se odehraje již tento víkend v multikině Premiere Cinemas, Cinema City a CineStar. Vybraná kina si připravila pro dětské návštěvníky i doprovodný program.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Hurá na fotbal

Kdy: 17. května 2015

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

hura_na_fotbal_pc


Co: Předpremiérové projekce filmu Hurá na fotbal

Kdy: 17. května 2015

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

hura_na_fotbal_cc


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Hurá na fotbal

Kdy: 17. května 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

hura_na_fotbal_cs

 

Synopse filmu Hurá na fotbal:hura_na_fotbal_2013_plakat

„..Solido nahrává, ale Skip se dostal k míči, běží na branku, výkop a GÓÓÓÓL!…“

Amadeo už od malička trénuje se svými kamarády fotbal. Myslíte, že běhá po trávníku? Omyl! Jeho spoluhráči jsou sedm palců veliké figurky a hřištěm fotbalový stůl. Mimo to pracuje v malém baru v zapadlé vesničce a je zamilovaný do Laury, své nejlepší kamarádky. Je však natolik stydlivý, že se jí bojí otevřít své srdce. Jak čas plyne, vyroste z něj nejtalentovanější hráč ve stolním fotbálku všech dob. Jednoho dne se ale stane něco, co navždy změní jeho dosud poklidný život. Do vesnice se vrátí Ace, nejlepší světový fotbalista, a chce odvetu za jedinou porážku, kterou kdy utrpěl. Bez varování nechá zničit fotbalový stůl, zdemolovat bar a chystá se srovnat vesnici se zemí. Amadeo se zlomenou duší nad ruinami uroní slzu, která přivede k životu figurky z jeho milovaného fotbálkového stolu a tím odstartuje neobyčejné dobrodružství.

Režie: Juan José Campanella

Hrají (hlasy): Gabriel Almirón, Federico Cecere, Ezequiel Cipols, Luciana Falcón, Horacio Fontova

Premiera v ČR: 21. 5. 2015 (Intersonic)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací