Předpremiérové projekce filmu Méďa 2 v českých multikinech

meda_2_plakatPlyšový hrdina nás bude v kinech bavit již tuto středu.

Kdo by neměl rád plyšové hračky? V hlavní roli americké komedie Méďa 2, je ovšem medvídek, který je roztomilý a k pomazlení do chvíle, než otevře pusu. Tentokrát se nám ale rozhodne usadit a touží se svou milovanou po dítěti. Jak to dopadne, se dozvíme již tuto středu, kdy má snímek předpremiéru v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar i Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Méďa 2

Kdy: 1. července 2015 v 19:00

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

meda_2_pc


Co: Předpremiéra filmu Méďa 2

Kdy: 1. července 2015

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

meda_2_cc


Co: Předpremiéra filmu Méďa 2

Kdy: 1. července 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

meda_2_cs


Co: Předpremiéra filmu Méďa 2

Kdy: 1. července 2015

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

meda_2_gac

Synopse filmu Méďa 2:meda_2_poster

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky… plyšák a lidská bytost… Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. „Seth má naprosto šílené nápady, a když psal dvojku Médi, tak se ještě překonával. Proslavil se jako seriálový tvůrce, takže ví, jak vyprávět příběhy a jak na ně navazovat. V tom mu dokáže konkurovat jen málokdo,“ chválí Mark Wahlberg práci scenáristy, režiséra a Tedova hlasu Setha MacFarlanea.

Hrají: Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Jessica Barth, Liam Neeson

Režie: Seth MacFarlane, Alec Sulkin

Premiera v ČR: 2. 7. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací