Dámská jízda s předpremiérou filmu Vykolejená v multikině CineStar

cinestar_logo_nahled

I nezávazný sex na jednu noc se může zvrtnout.


Červencová Dámská jízda v multikině CineStar bude pěkně pikantní. Amy (Amy Schumer) si totiž v komedii Vykolejená užívá spokojeného života a sexu do chvíle, kdy se vyspí s úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader). Bude z toho láska? Kromě projekce je pro vás připraven i doprovodný program, dárečky a welcome drink.

Co: Dámská jízda s předpremiérou filmu Vykolejená

Kdy: 22. července 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

vykolejena_cs

Oficiální synopse filmu Vykolejená:vykolejena_plakat

Všechny někdy skončíme mimo
Monogamie je nemožná. Tohle životní moudro vtluče rozvádějící se otec do hlavy malé Amy tak silně, že je rozhodnutá se jím zbytek života řídit. Výsledkem je nejen nesmírně pestrý milostný život jedné mladé ženy, ale také svérázná romantická komedie. Ostatně co jiného byste čekali od Judda Apatowa, tvůrce Kopaček nebo Zbouchnuté. Život se s Amy (Amy Schumer) docela mazlí. Má skvělou práci ve společenském časopise, báječné kamarádky, útulný byt a pěknou sestavu přítulných partnerů, kteří od ní kromě příležitostného sexu nic nechtějí. Když tu a tam uslyší tikat biologické hodiny, navštíví vdanou sestru nebo brutálně cynického otce a tikání hned ustane. Amy by takhle spokojeně žila asi až do přechodu, kdyby se nerozhodla napsat rozhovor s velmi úspěšným sportovním doktorem Aaronem (Bill Hader). Jako správná novinářka se rozhodne poznat objekt svého zájmu opravdu důkladně, a tak se s ním vyspí. Zcela v duchu svého životního názoru, naprosto nezávazně. Jenže tenhle doktor je z poněkud jiného materiálu než ostatní příležitostní milenci a chtěl by s ní sex závazně opakovat. Fakt, že je hradba její monogamie takhle brutálně napadena, Amy naprosto vyděsí. Rozhodne se, že vezme nohy na ramena, jenže sotva vyrazí, uvědomí si, že se jí už nechce běžet životem samotné. To by ale předtím nesměla dát „svému“ doktorovi kopačky.

Režie: Judd Apatow
Hrají: Amy Schumer, Bill Hader, Brie Larson, Colin Quinn, John Cena, Tilda Swinton, LeBron James

Premiera v ČR: 6. 8. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací