Dětská neděle s filmem Saxána a Lexikon kouzel v CineStar

[singlepic id=891 w=192 h=144 float=left] V září sice „škola volá“, ale  Dětská neděle v CineStar má své pevné místo v rozvrhu.

 

Dexempo multo šumpoplex! Pamatujete si na tuto kouzelnou formuli? Nevyslovil ji Harry Potter, ale čarodějnice z našich luhů a hájů Saxána, dcera netopýra. Film Dívka na koštěti z roku 1971, kde již zmiňovanou mladou čarodějnici Saxánu ztvárnila Petra Černocká, se po 40ti letech dočkal pokračování. Jste zvědaví, kam se pohádka z Vašeho mládí bude ubírat? Pokud ano, tak tato Dětská neděle v CineStar je určena jak Vám, tak Vašim dětem. Mezi kouzelné bytosti s filmem Saxána a Lexikon kouzel se můžete vydat 11.9.2011.

 

[singlepic id=1447 w=400 h=300 float=right]

Co: Dětská neděle s filmem Saxána a Lexikon kouzel

Kdy:11. září 2011

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku (lze uplatnit kartu CineStar)

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse:

Tři sta let po škole! Tak zněl ortel vynesený před mnoha a mnoha lety nad Saxánou, studentkou čarodějnické školy v Říši pohádek, která utekla do světa lidí za svou první láskou Honzou Bláhou. Saxána nyní žije normálním životem v krásné rodinné vile se svým manželem Janem, dcerkou Saxánkou, bláznivou tetou Irmou a strýcem Evženem. Na co ale úplně zapomněla, je půda skrývající tajemství o jejím předešlém čarodějnickém životě.

Právě toto maminčino tajemství náhodou objeví dcerka Saxánka, která se nenadálou souhrou okolností a své zvědavosti ocitne v kouzelné Říši pohádek plné trpaslíků, rarachů, draků, bazilišků, šotků a morkolabů. Na malou holčičku čekají neuvěřitelná dobrodružství neznámého světa, který se právě ocitl na pokraji zkázy. Odvážná Saxánka za pomoci svých nových pohádkových kamarádů rozplétá zamotaný svět pohádek, který se zlými silami snaží ovládnout komiksový gangster Crashman. Žákyni 2.B čeká nelehký úkol, jak se vypořádat se všemi nástrahami podzemní říše, přelstít komiksového gangstera a dostat se zpátky domů k mamince.

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací