Předpremiérové projekce filmu Mission: Impossible – Národ grázlů v českých multikinech

mission_impossible_narod_grazlu_plakatProleťte se s Huntem zavěšeni na Airbusu.

Ethan Hunt (Tom Cruise) musí znovu dokázat, že výraz „nemožné“ je pouze slovo. Film Mission: Impossible – Národ grázlů přivede zpět nejen jeho, ale i celý jeho tým ve složení Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner. Velký ranec akce a Toma Cruise si můžete vychutnat již tuto středu v předpremiéře v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar, Golden Apple Cinema a dokonce v kině IMAX a 4DX.

Co: Předpremiéra filmu Mission: Impossible – Národ grázlů

Kdy: 29. července 2015

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Mission_Impossible_narod_grazlu_pc


Co: Předpremiéra filmu Mission: Impossible – Národ grázlů

Kdy: 29. července 2015

Kde: Cinema City ČR + kino 4DX, IMAX

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

Mission_Impossible_narod_grazlu_cc


Co: Předpremiéra filmu Mission: Impossible – Národ grázlů

Kdy: 29. července 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

Mission_Impossible_narod_grazlu_cs


Co: Předpremiéra filmu Mission: Impossible – Národ grázlů

Kdy: 29. července 2015

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Mission_Impossible_narod_grazlu_gac

Oficiální synopse filmu Mission: Impossible – Národ grázlů:mission_impossible_narod_grazlu_plakat

Ethan Hunt (Tom Cruise) je zvyklý vyrážet na mise, jejichž úspěšné splnění je nemožné. Pod vedením režiséra Christophera McQuarieho (Jack Reacher; scénář k Na hraně zítřka) jde znovu po krku těm největším grázlům současného světa. A jak je jeho dobrým zvykem, většinu krkolomných kaskadérských scén točil Tom Cruise sám a bez dubléra. „Od architekta našeho filmu jsem dostal model Airbusu s tím, že ho můžeme nějak využít v příběhu. Tak jsem se Toma zeptal, jestli by se ho nechtěl držet zvenčí, až bude startovat. Myslel jsem to jako srandu, ale on hned řekl, že to udělá.“ Podobných výjimečných kousků musel herec absolvovat celou řadu, protože hrozby, kterým jeho hrdina čelí, jsou skutečně mimořádné. Státním úředníkům se poněkud zajídají neortodoxní pracovní metody tajné vládní služby IMF (Impossible Mission Force), proto ji rozpustí a jejího šéfa Ethana Hunta chtějí hnát k zodpovědnosti. Mezitím se začíná o slovo hlásit mýtická organizace Syndikát, jejímiž členy jsou zběhlí tajní agenti. Jejím cílem je prostřednictvím řízených teroristických útoků zavést trochu jiný světový pořádek. Ačkoliv Hunt nemá pro akci proti Syndikátu oficiální pověření a pohybuje se v ilegalitě, shromáždí své zkušené parťáky (Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner) a pokusí se tyto profesionální teroristy zastavit. Pomáhá mu i krásná britská agentka Ilsa Faust (Rebecca Fergusson), která má jedinou vadu na kráse – nedá se jí úplně věřit, protože dost možná pracuje pro druhou stranu. Mission: Impossible s podtitulem Národ grázlů slibuje opulentní akční zážitek, ve kterém budou diváci společně s hlavními hrdiny cestovat po celém světě, proletí se Airbusem (zvenčí), sklouznou se po střeše vídeňské opery a zazávodí si luxusním sporťákem na marocké dálnici.

Režie: Christopher McQuarrie
Hrají: Tom Cruise, Jeremy Renner, Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Alec Baldwin, Ving Rhames, America Olivo

Premiera v ČR: 30. 7. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací