Předpremiérové projekce filmu Fantastická čtyřka v českých multikinech

premiere_cinemas_cinestar_gacMr. Fantastic i Invisible Woman jsou mladí a čekají na nás ve vybraných multikinech o den dříve.

Ben, Sue, Johnny a Reed jsou zpět na filmovém plátně. Fantastická čtyřka se dočkala nejen předělávky, ale především nového a mladšího obsazení. Získají si Miles Teller, Michael B. Jordan, Kate Mara a Jamie Bell naše sympatie? To se můžeme dozvědět již ve středu 12. srpna 2015 během některé z předpremiérových projekcí v multikině Premiere Cinemas, CineStar a Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Fantastická čtyřka

Kdy: 12. srpna 2015

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Fantasticka_ctyrka_pc


Co: Předpremiéra filmu Fantastická čtyřka

Kdy: 12. srpna 2015

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

Fantasticka_ctyrka_cs


Co: Předpremiéra filmu Fantastická čtyřka

Kdy: 12. srpna 2015

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Fantasticka_ctyrka_gac

Oficiální synopse filmu Fantastická čtyřka:fantasticka_ctyrka_2015_plakat

Změna se blíží!

Jedni z nejdéle sloužících komiksových hrdinů ze stáje vydavatelství Marvel se vracejí, aby znovu získali své superschopnosti, které je proslavily po celém světě. Ben, Sue, Johnny a Reed jsou obyčejní mladí outsideři, kteří mají sklony k bádání a překonávání hranic známého světa. Jedním z jejich cílů je i rozlousknutí problému interdimenzionálního cestování. Jakmile mají dojem, že tento úkol zvládli, vydají se na nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Během pokusu a cesty do nepoznaného prostoru je potká nečekaná proměna. Po návratu se jim šokujícím způsobem změní nejen fyzická podoba ale především schopnosti. A tak se ze Sue stane Invisible Woman, která umí vytvářet silová pole, Johnny jako Human Torch dokáže kdykoliv vzplanout a změnit se v hořící pochodeň, Reed neboli Mr. Fantastic dokáže téměř neomezeně natahovat své tělo a z Bena se stane Thing, kamenný obr obdařený nadlidskou silou. Po počátečním šoku se dokáží spojit v tým, který se učí nečekaně získané schopnosti ovládat a využívat. A brzy se ukáže, že je budou opravdu naléhavě potřebovat při záchraně Země před silným nepřítelem. V hlavních rolích se představí skvělá herecká sestava ve složení Miles Teller (Whiplash, Divergence, Rezistence), Michael B. Jordan (Kronika), Kate Mara (Iron Man 2, American Horror Story) a Jamie Bell (Billy Elliot, Snowpiercer). Režie se ujal Josh Trank (Kronika).

Režie: Josh Trank
Hrají: Miles Teller, Michael B. Jordan, Kate Mara, Jamie Bell, Toby Kebbell, Reg E. Cathey, Tim Blake Nelson

Premiera v ČR: 13. 8. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací