CineStar pro maminky – říjen 2011

[singlepic id=891 w=192 h=144 float=left] Maminky, pojďte si udělat perfektní den.

 

 

Maminky, chladný a nevypočitatelný měsíc říjen je tu. Ovšem nepřináší jen sychravé a chmurné počasí, ale i Váš „maminkovský“ den v CineStar. Tentokrát se můžete těšit na zbrusu novou českou komedii Perfect Days – I ženy mají své dny. O Vaši přízeň se budou ucházet Ivana Chýlková, Zuzana Bydžovská, Bob Klepl, Ondřej Sokol a Vojta Kotek. Proto se nechte unášet na vlnách české pohody již 27.10. 2011 v CineStar.

 

Co: CineStar pro maminky

Kdy: 27.10. 2011 od 10:00

Kde: CineStar – Liberec

Za kolik: dle ceníku (lze využít i slevu s kartou CineStar Clubu)

Podrobnosti: CineStar Liberec

 

[singlepic id=1492 w=480 h=360 float=center]

 

Oficiální synopse:

„Nechápu, jak mi za rok může být pětačtyřicet, když pořád ještě nevím, čím chci být, až vyrostu.“ Existenciální otázku hlavní hrdinky přetavila režisérka Alice Nellis v originální komedii, jejíž hlavní hrdinka nestihla dospět.

Celý příběh začíná čtyřiačtyřicátými narozeninami Eriky (Ivana Chýlková), která sice nedostane největší kytici, jakou si dovede představit, zato ale pěkné přáníčko od své bývalé švagrové (Zuzana Bydžovská), trapný vzkaz v rozhlasovém pořadu od bývalého manžela (Bob Klepl), krém na vrásky od homosexuálního kamaráda Richarda (Ondřej Sokol) a dárkový striptýz od své nevyzpytatelné matky (Zuzana Kronerová). Přáníčko si doma vystaví, při vzkazu se – ač sama sebe proklíná – dojatě rozpláče a dárkového striptéra jí okamžitě přebere Richard. Takhle vypadá úspěšný život Eriky Oskarové, hvězdy televizního pořadu “Před a po”. Přitom Erika má skoro všechno – vlastní pořad, vyhlášený kadeřnický salón, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá – a to je dítě. Erika tedy nastolí plán “Dítě” a pustí se do něj se stejnou vervou, se kterou budovala jak svůj podnik, tak své vlastní já. Jenže některé věci se nalinkovat nedají, například mladičký barman Adam (Vojta Kotek).

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací