Soutěž o 2x dvě vstupenky na Festival francouzského filmu

souteze_cerveny_koberec_bannerZajdete si na projekci snímku Marguerite nebo Samba?

Ve čtvrtek 18. listopadu 2015 odstartuje již 18. Festival francouzského filmu, který nás v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Hradci Králové zahrne projekcemi celkem 57 filmů. Komedie, drama i vizuální černobílá klasika na nás dýchnou prostřednictvím mnoha kinosálů. V programové nabídce se nachází mimo jiné i dvě výborné dramatické komedie, a to snímek Marguerite o milovnici hudby a opery a film Samba o lásce bez klišé. Pokud toužíte některý z těchto titulů zhlédnout, zapojte se do naší nejnovější soutěže a vyhrajte po dvou vstupenkách právě na tyto projekce. Vstupenky do hry věnoval Festival francouzského filmu.

 

  • 1. výherce získá dvě vstupenky na projekci snímku Marguerite, která se uskuteční v úterý 24. listopadu 2015 v 16:00 v kině Lucerna v Praze
  • 2. výherce získá dvě vstupenky na projekci snímku Samba, která se uskuteční v pondělí 23. listopadu 2015 v 16:00 v kině Lucerna v Praze

festival_francouzskeho_filmu_bl_soutez

 


Soutěžní otázka zní:

„Kolikátý ročník Festivalu francouzského filmu se letos koná?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 9. 11. 2015 do 13. 11. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný aktuálnímu ročníku Festivalu francouzského filmu.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Samba:samba_plakat

Samba je Senegalec, který žije již deset let ve Francii a vydělává si příležitostnými melouchy. Alice je manažerka trpící snydromem vyhoření. On se snaží ze všech sil získat povolení k pobytu, ona se snaží dát se dohromady prostřednictvím dobrovolnické práce v neziskovce. Oba se snaží najít cestu ze slepé uličky a jednoho dne se jejich cesty zkříží… Jejich příběh osciluje mezi humorem a emocemi a možná míří ke šťastnému konci. Že by měl život větší fantazii než oni dva?

Režie:  Eric Toledano, Olivier Nakache

Hrají: Omar Sy, Charlotte Gainsbourg, Tahar Rahim, Izia Higelin, Issaka Sawadogo

Premiéra v ČR: 9. 4. 2015 (AČFK)

Oficiální synopse filmu Marguerite:Marguerite_plakat

Paříž dvacátých let dvacátého století. Marguerite Dumont je bohatá milovnice hudby a opery. Již několik let pořádá pěvecké večírky, kde zpívá kruhu svých stálých hostů. Marguerite zpívá žalostně falešně, jenže nikdo jí to nikdy neřekl. Její manžel a blízcí ji nechávají žít v bludu. Vše se komplikuje ve chvíli, kdy se rozhodne, že vystoupí na veřejnosti, před skutečným publikem v Opeře.

Režie:  Xavier Giannoli

Hrají: Catherine Frot, André Marcon, Michel Fau, Christa Théret, Denis Mpunga

Premiéra v ČR: 24. 9. 2015 (Artcam)

Pravidla soutěže s Festivalem francouzského filmu:

1. Soutěž probíhá v období od 9. 11. 2014 do 13. 11. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 2 výherci. Výhry do soutěže věnoval Festival fransouzského filmu.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 16. 11. 2015..

7. Výherce souhlasí s předáním osobních údajů Festivalu francouzského filmu.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 9. 11. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací