Předpremiérové projekce filmu Krampus: Táhni k čertu v Cinema City pro členy klubu

cinema-city-nahled-whiteTyto Vánoce nás nenavštíví Santa Claus, ale Krampus.

Věříte na Santu Clause? Možná byste raději měli, nebo ho nahradí bájný Krampus s celou hordou zrůdných pomocníčků. Hororová fantasy komedie Krampus: Táhni k čertu vstoupí do kin pouhých čtrnáct dnů před Štědrým dnem. Pokud ho chcete vidět jako první, zajděte si do multikina Cinema City na některou z předpremiérových projekcí pro členy věrnostního programu.

Co: Předpremiéra filmu Krampus: Táhni k čertu pro členy klubu Cinema City

Kdy: 9. prosince 2015

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

krampus_tahni_k_certu_cc

Oficiální synopse filmu Krampus: Táhni k čertu:krampus_tahni_k_certu_plakat

Kdo se nikdy nebál, že ho na Mikuláše odnese čert, ten ať hodí vánoční ozdobou. A to jste přitom nenarazili na nejstrašlivějšího z pekelníků, na Krampuse. Temný protipól všech vlídných symbolů údajně nejkrásnějších svátků v roce dokáže spolehlivě vyděsit nejen děti, ale i nevěřící dospělé. K tomu, aby se vám zjevil a strčil vás do pytle, přitom stačí tak děsivě málo. Puberťák Max žije v obyčejné rodině, kde jsou vztahy a emoce jako na houpačce, tedy chvíli nahoře, chvíli dole. Aktuálně jsou u bodu mrazu, protože se blíží poněkud vypjaté období Štědrého dne a navíc na svátky dorazila rodina máminy (Toni Collette) sestry (Alison Tollman), která patří k trochu jinému civilizačnímu okruhu, diplomaticky řečeno. Místo klidu a míru proto v téhle rodině vypukne peklo, na což Max velmi nešťastně reaguje prohlášením, že by Vánoce nejraději zrušil. V tu chvíli začne venku zuřit sněhová vánice, po které už nic nebude, jako bylo dřív. Nejen že přestane jít elektřina a nedá se nikam dovolat. Za okny jejich domu se začnou zjevovat děsivé stíny, které získávají čím dál děsivější kontury. Krampus vytáhl v čele armády monster potrestat ty, kteří zavrhli Vánoce. Místo svařáku začne téct krev. A nikdo netuší, jak to zastavit. „Vždycky jsem chtěl natočit hororový vánoční film,“ říká režisér Michael Dougherty. „Ne, že bych neměl rád kladné emoce, které jsou se svátky spojené, a všechny ty klasické filmy a pohádky se šťastnými konci. Řada lidí ale tvrdí, že Vánoce jsou peklo, tak jsem chtěl udělat něco i pro ně,“ dodává. Snad si ho za ta slova neodnese Krampus.

Režie: Michael Dougherty

Hrají: Toni Collette, Alison Tollman, Adam Scott, David Koechner

Premiera v ČR: 10. 12. 2015 (CinemArt)


Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací