Nasyťte se soutěží o 3 ks DVD a 3 ks knih Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

souteze_cerveny_koberec_banner Vychutnejte si závěrečný souboj série Hunger Games na DVD i na stránkách knihy.

Katniss (Jennifer Lawrence), Hurikán (Liam Hemsworth), Finnick (Sam Claflin), Peeta (Josh Hutcherson) a další se vydávají na svůj poslední souboj se útlakem a nadvládou prezidenta Snowa (Donald Sutherland). Jak tento střet dopadne, se můžete dozvědět či si připomenout i v pohodlí svého domova, protože snímek Hunger Games: Síla vzdoru 2. část je od 30. března 2016 k dostání na DVD nosičích se spoustou bonusů. Při této příležitosti vám ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box přinášíme soutěž o 3 DVD a 3 knihy s tímto akčním titulem.

 

Každý ze tří výherců získá DVD a knihu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část:

  • Název: Hunger Games: Síla vzdoru 2. část
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 131 min
  • Zvuk: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1
  • Titulky: české, slovenské
  • Bonusy: Vysoce ceněné cíle – Herecký soubor; Navigace minovým polem – Produkce v Atlantě, Paříži a v Berlíně; Procházení ohněm – Zakončení ságy

hunger_games_sila_vzdoru_2_cast_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

Která herečka ztvárnila hlavní hrdinku Katniss Everdeenovou?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 31. 3. 2016 do 6. 4. 2016.

 

Pokud si nevíte s otázkou rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část:hunger-games-sila-vzdoru-2-cast_3D-O

V poslední kapitole nejde jen o přežití, ale bojuje se o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her. Vychází na Blu-ray 3D, Blu-ray a DVD.

Režie: Francis Lawrence

Hrají: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Julianne Moore, Woody Harrelson

Premiera v ČR: 19. 11. 2015 (Forum Film)

Na DVD od: 30. 3. 2016 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Hunger Games: Síla vzdoru 2. část:

1. Soutěž probíhá v období od 31. 3. 2016 do 6. 4. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 31. 3. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací