Hunger Games: Síla vzdoru – 2. část (2015)

hunger_games_sila_vzdoru_2_poster_n
Režie:
Premiéra v ČR: 19. 11. 2015 ()

Synopse: V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží. Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.

Recenze:
Jen co se krásná lukostřelkyně Katniss Everdeenová vzpamatuje z pohmožděnin krku a může zase mluvit, vydává se do boje za svobodu. Do boje proti prezidentu Snowovi a jeho tyranii, proti ukrutnosti Hladových her a nesmyslnému zabíjení. A brzy zjistí, že i proti něčemu a někomu dalšímu. Na cestě do srdce Panemu ji doprovází okouzlující Gale (Liam Hemsworth), vinou nedávných událostí nevyzpytatelný Peete (Josh Hutcherson), Finnick (Sam Claflin), svérázná Cressida (Natalie Dormer) a další. Jenže komu z nich může věřit a jakou nakonec sehrají jednotliví členové týmu roli v příběhu? Nesmíme zapomínat na velkou moc médií, které dokážou každé klopýtnutí, ale i vítězství nepřítele šikovně použít v něčí prospěch.

(photo&video: )

Video
Teaser 1:


Teaser:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací