Výbušná soutěž s akčním thrillerem Pád Londýna

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte jedno z pěti DVD s filmem Pád Bílého domu.

Gerard Butler se vrací jako Mike Banning, ochránce amerického prezidenta Benjamina Ashera (Aaron Eckhart). Že je ve svém povolání jednička, jsme se dozvěděli již ve filmu Pád Bílého domu. Tentokrát se bojištěm nestane pouze ikonická bílá stavba, ale rovnou celý Londýn. Takto obrovské hřiště nabízí filmařům neskutečný prostor pro ničení a hraní si s výbušninami, zbraněmi a vrtulníky. Ruku k dílu přiložilo i pražské studio UPP. Pokud si chcete připomenout, jak první mise Gerarda Butlera vypadala, zapojte se do soutěže o pět DVD s filmem Pád Bílého domu, na který akční thriller Pád Londýna volně navazuje. Hru vám přinášíme ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s.

Každý z pěti výherců získá DVD s filmem Pád Bílého domu:

pad_londyna_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

„Jak se jmenuje české studio, které se podílelo na vzniku vizuálních efektů ve filmu Pád Londýna?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 8. 4. 2016 do 14. 4. 2016.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Pád Londýna:pad_londyna_2016_plakat

Akční jízda v ulicích hořícího Londýna, který se zhroutil pod útoky teroristů.

Bílý dům dobyli a teď si teroristé vezmou ještě větší sousto. Na pohřeb britského premiéra se sjedou lídři celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejbezpečnějším místem na zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. Překvapivé a drtivé útoky za sebou zanechají světové vůdce v pozicích mrtvol, výbuchy šíří zkázu a monumenty anglické metropole jsou v plamenech. Londýn a západní svět se během chvíle ocitnou na kolenou. Hrozivé situaci a budoucnosti v totálním chaosu se znovu postaví Gerard Butler po boku s britským agentem. Záchrana nespočívá v předvídatelných vojenských manévrech, ale v poctivé ruční práci.

Režie: Babak Najafi

Hrají: Gerard Butler, Morgan Freeman, Aaron Eckhart, Angela Bassett, Radha Mitchell, Robert Forster, Melissa Leo

Premiera v ČR: 7. 4. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Pád Londýna:

1. Soutěž probíhá v období od 8. 4. 2016 do 14. 4. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 8. 4. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací