Deset „nej“ 3D filmů roku 2011

 

Nominace Filmových cen Červeného koberce3D film roku.

 

 

Trendem poslední doby je přidávat třetí rozměr všude kam se dá. Někde 3D působí násilně, jindy ho ani nezaregistrujete, občas nastane dokonalá symbióza a další rozměr se podaří do filmu zakomponovat tak šikovně, že váš zážitek v kině ještě umocní. Vybrali jsme pro vás 10 „nej“ 3D filmů, které jste mohli v našich kinech tento rok vidět. Udělte cenu Červeného koberce vašemu 3D favoritovi a vyhrajte filmovou cenu.

 

Pro rok 2011 bylo nominováno na cenu Červeného koberce v kategorii 3D film roku těchto deset adeptů:

 

Auta 2

NEJvytuněnější 3D animák tohoto léta. Auta od Pixar Animation Studios a Walt Disney Studios po 5ti letech opět vtrhly na plátna kin. Blesk McQueen, Burák a ostatní staří známí z Kardanové lhoty u Silnice 66 nás vzali na bláznivou 3D jízdu ulicemi Japonska, Itálie, Francie a Anglie.

 

Kocour v botách

NEJroztomilejší 3D podívaná zimních dnů. Studio Pixar a DreamWorks spolu od nepaměti válčí. Prim a vítěznou cenu již několik let svírá v rukou Pixar. Studio DreamWorks letos vyrazilo do boje s Kocourem v botách. Tento 3D animák o zrzavém kocourkovi v sobě snoubí vtip, roztomilost a akci.

 

Na vlásku

NEJvtipnější animovaný 3D muzikál jsme mohli v našich kinech zhlédnout začátkem roku. Na vlásku studia Disney mile překvapilo mnoho spokojených diváků. Tato podívaná pro malé i velké vznikla na motivy pohádky bratří Grimmů a příjemně pobavila všechny, kdo si na ni zašel podívat do kina.

 

Nezvratný osud 5

NEJvymazlenější 3D horor letošního léta. S třetím rozměrem se v hororech dá doslova kouzlit. Kdo viděl některý z Nezvratných osudů ví, co od filmu očekávat. Schéma všech 5 dílů je více méně stejné, ale v originálních a neotřelých úmrtí se dá s 3D opravdu vyhrát. Ovšem tato zábava není pro každého.

 

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

NEJpirátštější 3D plavba. Když se řeknou Piráti z Karibiku, všem se zajisté vybaví Johnny Depp a jeho Jack Sparrow. Letos se s barvitou posádkou mořských krys vydal na plavbu po vlnách podivna.

 

Thor

NEJbožtější 3D dobrodružství mnoha světů. Thor není zrovna poslušným synem a vzorem. Jeho ego a srdce podstoupí těžkou zkoušku a navíc bude muset zachránit celý svět od zkázy. Kenneth Branagh skloubil akci, vizuální efekty, lásku, ale i humor do nezapomenutelné 3D podívané.

 

Tintinova dobrodružství

NEJmysterióznější 3D animák Stevena Spielberga. Tintin, pes Filuta, kapitán Haddock, Tkadlec a Kadlec s hlasy známých osobností jako jsou Jamie Bell, Daniel Craig, Andy Serkis, Simon Pegg a Nick Frost. To vše a ještě mnohem více v sobě skrývá film Tintinova dobrodružství 3D.

 

Transformers 3

NEJvýbušnější 3D popcornovka letních dnů. Michael Bay natočil již třetí pokračování o hodných a zlých robotech z vesmíru na naší planetě. 3D stojí opravdu za to a na Rosie Huntington-Whiteley se hezky kouká. Ale Megan Fox byla Megan Fox.

 

V peřině

NEJčeštější 3D film roku. První 3D český hraný muzikál nesměl v našem výběru chybět. Aspoň jedno želízko v ohni v této kategorii pro Českou republiku. V peřině F. A. Vrabce vypráví jak o reálném, tak snovém světě.

 

Zelený sršeň

NEJhrdinštější 3D film poslední doby. Michel Gondry natočil bláznivou a vizuálně propracovanou zelenou jízdu o dvojici nesourodých mstitelů. Třešinkou na dortu jsou záporák Christoph Waltz a sexy Cameron Diaz.

 

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací