Silvestrovská předpremiéra filmu Sherlock Holmes: Hra stínů v multikině CineStar

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] Užijte si Silvestr a Sherlocka Holmese v CineStar.

 

Fanoušci  knižního Sherlocka Holmese, tak i muže z masa a kostí Roberta Downey Jr. si mohou zpestřit příchod nového roku v kině. Druhé pokračování Sherlocka Holmese s podtitulem Hra stínů totiž v poslední den roku uvede multikino CineStar. V sále se rozhodně nudit nebudete. Režisér Guy Ritchie vám na stříbrném podnose naservíruje akci, nebezpečí, mravenčí pátrání, ale i humor. Tomu se říká ta pravá silvestrovská zábava.

 

 

Co: Silvestrovská předpremiéra filmu Sherlock Holmes: Hra stínů [singlepic id=1607 w=320 h=240 float=right]

Kdy: 31. prosince2011 2011

Kde: CineStar ČR

Za kolik: dle platného ceníku

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse Sherlock Holmes: Hra stínů:

Robert Downey mladší hraje roli nejslavnějšího detektiva na světě Sherlocka Holmese. Ve filmu „Sherlock Holmes: Hra stínů.“ Jude Law se vrací jako jeho úžasný kolega Dr. Watson., Sherlock Holmes býval nejchytřejším mužem salónu… až dosud. Na scéně je ovšem nový kriminalistický mozek – profesor Moriarty který se intelektuálně Holmesovi nejen vyrovná, ale jeho cit pro špatnost spolu s naprosto chybějícím pocitem svědomí mu vlastně může pomoci slavného detektiva předstihnout.Když najdou rakouského korunního prince mrtvého, podle důkazů, jak je interpretuje inspektor Lestrade , to vypadá na sebevraždu. Ale Sherlock Holmes usuzuje, že princ se stal obětí vraždy, která je navíc pouze kouskem větší a daleko a zlověstnější záhady, kterou zkonstruoval profesor Moriarty.Při výkonu služby spojené se zábavou Holmes najde stopu v podzemním pánském klubu, kde Holmes spolu se svým bratrem Mycroftem Holmesem zapíjejí poslední noc svobody Dr. Watsona. Právě tady se Holmes seznámí se Sim , cikánskou kartářkou, která vidí víc, než prozrazuje. Vyšetřování se stává ještě nebezpečnějším, když se Holmes, Watson a Sim dostávají na starý kontinent. Prohnaný Moriarty je pořád o krok napřed a spřádá sítě smrti a zkázy. Všechno je součástí většího plánu, který, pokud vyjde, změní celé dějiny.

 

Oficiální český trailer Sherlock Holmes: Hra stínů:

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací