Dětské předpremiérové projekce animáku Tajný život mazlíčků v multikinech

cinema_city_cinestar_gac_pcZjistěte, co dělají vaši domácí mazlíčci, když nejste doma.

Máte doma kočičku či pejska a vrtá vám hlavou, co dělají sami doma, když vy odejdete do práce či do školy? Například kamarádi Maxe se vydávají na záchrannou misi do městského podzemí. Rodinná komedie Tajný život mazlíčků vstupuje do kin 11. srpna 2016. Kluci a holky se ovšem mohou těšit na celou řadu speciálních dětských předpremiérových projekcí v multikinech Cinema City, CineStar, Golden Apple Cinema a Premiere Cinemas. Vybraná multikina si pro dětské návštěvníky připravila speciální doprovodný program a soutěže o ceny.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Tajný život mazlíčků

Kdy: 7. srpna 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemastajny_zivot_mazlicku_pc


Co: Předpremiéra filmu Tajný život mazlíčků

Kdy: 7. srpna 2016

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

tajny_zivot_mazlicku_cc


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Tajný život mazlíčků

Kdy: 7. srpna 2016

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

tajny_zivot_mazlicku_cs


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Tajný život mazlíčků

Kdy: 7. srpna 2016

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Synopse filmu Tajný život mazlíčků:tajny_zivot_mazlicku_2016_plakat

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků, stvořenou autory filmových hitů Já, padouch a Mimoni.

Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají.

Režisér Chris Renaud tvrdí, že na tuto dokonalou rodinnou komedii budou kromě dětí a jejich rodičů houfně vyrážet i milovníci zvířat. „Snad každý člen štábu má doma nějakého mazlíčka a dával k lepšímu humorné historky z jeho života. Tyhle postřehy příběh neskutečně obohacují a dávají mu další rozměr. Ukazují věci, které důvěrně známe,“ říká Renaud. Vzhledem k tomu, že v Čechách a na Moravě je nejvíc psů a koček na jednoho obyvatele v celé Evropě, mají se kina na co těšit. A to i díky fantastickému hlasovému obsazení v čele s Kryštofem Hádkem, Davidem Novotným a Martinem Dejdarem.

Hrají: Steve Coogan, Kevin Hart, Albert Brooks, Bobby Moynihan, Jenny Slate, Ellie Kemper, Chris Renaud, Lake Bell, Hannibal Buress, Michael Beattie, Eric Stonestreet, Louis C.K., Dana Carvey, Sandra Echeverría, Jaime Camil, Kiely Renaud

Režie: Chris Renaud, Yarrow Cheney

Premiera v ČR: 11. 8. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací