Předpremiérové projekce filmu Star Trek: Do neznáma v multikinech

cinema_city_cinestar_gac_pcVydejte se za hranice známého vesmíru.

Do našich kin se blíží další superhitovka tohoto léta, a to sci-fi dobrodružství Star Trek: Do neznáma. Posádka lodi Enterprise hlásí oficiální nástup ve čtvrtek 18. srpna 2016. Multikina si pro nás připravila dokonce dvě vlny předpremiérových projekcí. V úterý 16. srpna 2016 do svých sálů zve Premiere Cinemas a CineStar. Cinema City připravilo speciální projekci pro členy věrnostního programu na středu 17. srpna. Stejný den zvolilo i zlínské Golden Apple Cinema.

Co: Předpremiéra filmu Star Trek: Do neznáma

Kdy: 16. srpna 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Star_Trek_Do_temnoty_pc


Co: Předpremiéra filmu Star Trek: Do neznáma pro členy věrnostního klubu

Kdy: 17. srpna 2016

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

Star_Trek_Do_temnoty_cc

Co: Předpremiéra filmu Star Trek: Do neznáma

Kdy: 16. srpna 2016

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

 


Co: Předpremiéra filmu Star Trek: Do neznáma

Kdy: 17. srpna 2016

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Star_Trek_Do_temnoty_gac

Synopse filmu Star Trek: Do neznáma:star_trek_do_neznama_2016_plakat

Za hranice známého vesmíru. Právě tam se vydává posádka lodi Enterprise v pokračování legendárního Star Treku. Spolu s nimi se tam vydal i „otec“ reinkarnované série J. J. Abrams, který dobrovolně předal režijní kormidlo kolegovi Justinu Linovi a spokojil se s rolí producenta. Kromě Lina, jenž je podepsaný pod nejúspěšnějšími díly série Rychle a zběsile, možná překvapí i jméno autora scénáře, jímž je skvělý britský komik Simon Pegg, jenž v sérii zároveň hraje Scottyho, hlavního inženýra Enterprise.

„Rozhodně jsem nepsal komedii,“ uklidňuje Pegg. „Humor ve scénáři vyplývá z rozdílných charakterů postav, především mezi trojicí Kirk, Spock a doktor McCoy to v tomhle směru dost jiskří. Velkým filmovým eposům většinou spíš ubližuje, když se berou moc vážně.“ A tohle říká člověk, který v díle s podtitulem Do neznáma nechal zničit celou loď Enterprise, její posádku rozprášil do všech koutů a část dokonce uvrhnul do zajetí. Tenhle velmi depresivní vývoj příběhu je důsledkem ambiciózní mise, v níž Federace vyšle Enterprise rozšířit hranice dosud známého vesmíru. Hned za nimi totiž číhá hrozba mocnější a větší než všechna protivenství, na která Kirk a jeho posádka dosud narazili. I když je první střet s Krallem a jeho vyspělými technologiemi úplně zdecimuje, budou se muset bleskurychle vzchopit. Jejich přemožitel má zálusk na celou Federaci a ta nemá bez Kirka sebemenší šanci.

Odvážné zkoumání neznámých světů není jen hlavním tématem příběhu nového Star Treku, ale provázelo i jeho natáčení. „Když jsme se poprvé sešli se scenáristy, rychle jsme se shodli na tom, že se odmítáme vydat bezpečnou cestou, tedy pokračovat v tom, co úspěšně zafungovalo minule. Základem příběhu je sice startrekovská DNA, ale od ní se skutečně odrážíme do neznáma,“ slibuje režisér Justin Lin.

Hrají: Chris Pine, Idris Elba, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Simon Pegg, Karl Urban, Sofia Boutella

Režie: Justin Lin

Premiera v ČR: 18. 8. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací