Soutěž o 4 vstupy na projekci životopisného dramatu Kon-Tiki v rámci festivalu Výpravy Seveřanů

souteze_cerveny_koberec_bannerZajděte si na film nominovaný na Oscara v kategorii Nejlepší cizojazyčný film.

Skandinávský dům nám přináší další várku nejen filmových lahůdek z Dánska, Grónska, Norska, polární oblasti a Švédska. V úterý 6. září 2016 startuje v Komorním kině Evald filmově-literární festival Výpravy Seveřanů, který se dále koná i v kině Ponrepo, v klubovně Městské knihovny v Praze a v Českém centru Praha a přinese nám kromě projekce čtyř pozoruhodných snímků (Kon-Tiki, Ledové srdce, Nula stupňů Kelvina a Červený stan) i přednášku a čtení z cestopisů. Ve spolupráci se Skandinávským domem vám přinášíme exkluzivní soutěž o 4 vstupy na zahajovací projekci festivalu, a to dobrodružného snímku Kon-Tiki natočeného na motivy knižní předlohy Ve znamení Kon-Tiki. Životopisné drama nominované na Oscara v kategorii Nejlepší cizojazyčný film vyniká nejen dechberoucí vizuální podívanou, ale i výkonem Påla S. Hagena v hlavní roli.

  • Každý ze dvou výherců získá vstup pro dvě osoby na projekci filmu Kon-Tiki v rámci festivalu Výpravy Seveřanů, která se uskuteční v úterý 6. září 2016 v 19:00 v kině Evald v Praze

vypravy_severanu_bl_soutez_kontiki

Soutěžní otázka zní:

„Jaké čtyři filmy můžete zhlédnout v rámci festivalu Výpravy Seveřanů?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 30. 8. 2016 do 4. 9. 2016. Výherce bude kontaktován nejpozději do 5. 9. 2016 do 15:00.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný festivalu Výpravy Seveřanů.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Kon-Tiki:KON-TIKY_plakat

Jak byla kdysi osídlena Polynésie? Mohli tam ve středověku doputovat obyvatelé Jižní Ameriky? Mladý norský antropolog Thor Heyerdahl věří, že mohli, a to i bez složitějšího technického vybavení. Aby svou teorii podpořil, rozhodne se pro neobvyklou expedici – chce na voru vyrobeného z balsového dřeva přeplout z Peru na jeden z polynéských ostrovů. Plavba na moři na nekrytém voru vyžaduje notnou dávku odvahy, ta ale Heyerdahlovi a jeho pěti druhům nechybí. Doveze je ovšem vor, pojmenovaný podle inckého boha slunce Kon-Tiki, bezpečně do cíle?

Režie: Joachim Rønning, Espen Sandberg

Hrají: Pål Sverre Hagen, Anders Baasmo Christiansen, Tobias Santelmann, Gustaf Skarsgård, Odd-Magnus Williamson, Jakob Oftebro, Agnes Kittelsen

Vypravy_severanu_plakat

Pravidla soutěže s festivalem Výpravy Seveřanů:

1. Soutěž probíhá v období od 30. 8. 2016 do 4. 9. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosován 2 výherci. Výhry do soutěže věnoval Skandinávský dům.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 5. 9. 2016 do 15:00.

7. Výherce souhlasí s předáním osobních údajů Skandinávskému domu.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 30. 8. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací