Předpremiéra filmu Sherlock Holmes: Hra stínů v multikině Cinema City

[singlepic id=1510 w=120 h=120 float=left] Sherlock Holmes: Hra stínů začne pátrat v kinech Cinema City již 28. 12. 2011.

 

 

Sherlock Holmes zahájil doslova útok na multikina u nás. 28. 12. 2011 si můžete v multikinech Cinema City vychutnat v přepremiéře jeho nejnovější dobrodružství Hra stínůRobert Downey Jr.Jude Law budou opět bok po boku rozlouskávat zapeklitý případ. Tak neseďte doma a pojďte jim s případem pomoci do multikin Cinema City.

 

Co: Předpremiéra filmu Sherlock Holmes: Hra stínů [singlepic id=1607 w=320 h=240 float=right]

Kdy: 28. prosince2011 2011

Kde: Cinema City – Flora, Galaxie, Letňany, Nový Smíchov, Slovanský dům, Zličín, Olympia, Velký Špalíček, Liberec, Pardubice, Plzeň a Ústí nad Labem

Za kolik: dle platného ceníku

Podrobnosti: Cinema City

 

Oficiální synopse Sherlock Holmes: Hra stínů:

Robert Downey mladší hraje roli nejslavnějšího detektiva na světě Sherlocka Holmese. Ve filmu „Sherlock Holmes: Hra stínů.“ Jude Law se vrací jako jeho úžasný kolega Dr. Watson., Sherlock Holmes býval nejchytřejším mužem salónu… až dosud. Na scéně je ovšem nový kriminalistický mozek – profesor Moriarty který se intelektuálně Holmesovi nejen vyrovná, ale jeho cit pro špatnost spolu s naprosto chybějícím pocitem svědomí mu vlastně může pomoci slavného detektiva předstihnout.Když najdou rakouského korunního prince mrtvého, podle důkazů, jak je interpretuje inspektor Lestrade , to vypadá na sebevraždu. Ale Sherlock Holmes usuzuje, že princ se stal obětí vraždy, která je navíc pouze kouskem větší a daleko a zlověstnější záhady, kterou zkonstruoval profesor Moriarty.Při výkonu služby spojené se zábavou Holmes najde stopu v podzemním pánském klubu, kde Holmes spolu se svým bratrem Mycroftem Holmesem zapíjejí poslední noc svobody Dr. Watsona. Právě tady se Holmes seznámí se Sim , cikánskou kartářkou, která vidí víc, než prozrazuje. Vyšetřování se stává ještě nebezpečnějším, když se Holmes, Watson a Sim dostávají na starý kontinent. Prohnaný Moriarty je pořád o krok napřed a spřádá sítě smrti a zkázy. Všechno je součástí většího plánu, který, pokud vyjde, změní celé dějiny.

 

Oficiální český trailer Sherlock Holmes: Hra stínů:

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací