Dětské předpremiérové projekce filmu Lovecká sezóna: Strašpytel v Premiere Cinemas a Golden Apple Cinema

premiere_cinemas_gac_logoZahajte školní rok s upovídaným jelenem Elliotem a rozmazleným medvědem Boogem.

 

„Byla temná a bouřlivá noc a stál jsem tváří v tvář králičí bestii…“ Ano, tušíte správně, hrdinové upovídaný jelen Elliot, rozmazlený medvěd Boog a jejich kamarádi jsou zpět s novým dobrodružstvím Lovecká sezóna: Strašpytel, ve kterém nebude o strašidelné historky a ztřeštěné situace nouze. Multikina Premiere Cinemas a Golden Apple Cinema si připravila pro všechny kluky a holky k zahájení nového školního roku dáreček v podobě speciální dětské předpremiéry právě animáku Lovecká sezóna: Strašpytel.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Lovecká sezóna: Strašpytel

Kdy: 4. září 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

Lovecka_sezona_straspytel_pc


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Lovecká sezóna: Strašpytel

Kdy: 4. září 2016

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Lovecka_sezona_straspytel_gac

Synopse filmu Lovecká sezóna: Strašpytel:lovecka_sezona_straspytel_2015_plakat

Kdo se bojí, nesmí do lesa

Velký medvěd dokáže mít taky velký strach. Animovaná komedie Lovecká sezóna se svého času stala překvapivým hitem a bláznivá dobrodružství upovídaného jelena Elliota a rozmazleného medvěda Booga pokračují už čtvrtým příběhem. Grizzly Boog se sice úspěšně zabydlel v divočině, ale jeho instinkty domácího mazlíčka v něm pořád přetrvávají. Jedním z nich je strach. A když jednou Elliot u táboráku přidá k dobru historku o nebezpečném vlkodlakovi z místních lesů, Boogovi začne být les trošku nepohodlný. Vždyť je v něm tma a pořád někde něco šustí a všude najednou číhá nebezpečí. Elliot a všichni ostatní kamarádi v lese nasadí jedinou možnou terapii, která může Booga vyléčit – terapii strašením.

Během sofistikované léčby ale zjistí, jak to s tím legendárním vlkodlakem vlastně je. A pak se možná budou bát všichni. Ale to nevadí. Můžeme se bát, hlavně když je u toho zábava.

Hrají: Melissa Sturm, Garry Chalk, William Townsend, Trevor Devall, Brian Drummond, Kathleen Barr, Shannon Chan-Kent, Michelle Murdocca, Peter Kelamis, Lorne Cardinal

Režie: David Feiss

Premiera v ČR: 8. 9. 2016 (Bontonfilm)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací