Soutěž o 3 DVD s pohádkovou podívanou Řachanda

souteze_cerveny_koberec_banner

Vydejte se s Polívkou, Bílíkem, Pfauserovou, Cibulkovou a dalšími do kouzelného Černého lesa.

I začátek nového školního roku může být pohádkový. Na přelomu srpna a září se v obchodech objevilo DVD s dobrodružstvím Řachanda, které je nejen plné hereckých es, jako je David Novotný, Bolek Polívka, Oldřich Kaiser, Martin Pechlát, Petr Čtvrtníček, Vladimír Polívka, Vilma Cibulková, Jaromír Nosek, Jan Hrušínský a další, ale i tajemných bytostí, víl, puků a gnómů. Při této příležitosti jsme pro vás ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. připravili soutěž o 3 DVD s vtipnou Řachandou.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Řachanda:

  • Název: Řachanda
  • Nosič: DVD
  • Bonusy na DVD: trailer, foto, plakát

rachanda_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

„Která herečka hraje rozmazlenou princeznu v pohádce Řachanda?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 6. 9. 2016 do 12. 9. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Řachanda.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Řachanda:Rachanda_DVD_3D_f

Řachanda je pohádka o rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Až když se tato trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa, naučí se od nich to, co je nedokázali do té doby naučit lidé. Že tak, jak se chováme k ostatním, tak se pak oni chovají k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí. Ale co by to bylo za příběh, kdyby v něm bylo ponaučení, zábava, milé postavy, ale chyběla v něm láska? A tak se stane, že kromě toho, že se princezna Markétka napraví, se také zamiluje do obyčejného Matěje…
Natáčení probíhalo v lesích na Královéhradecku, Dětenicích a na hradě Kost a poprvé se na něm potkali otec a syn Polívkové. Další role si s chutí zahráli Denisa Pfauserová, Aleš Bílík, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jan Hrušínský, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Jaromír Nosek, Martin Pechlát, Martina Bezoušková, Ester Kočičková, Anna Stropnická, Šárka Vaculíková, Michaela Zemánková a další.
„Je to klasický příběh o namyšlené princezně okořeněný kouzelnými postavičkami v kouzelném lese, dvěma šarmantními chlapci, kteří jsou velmi veselá dvojice. Jinak je to klasická „pyšná princezna“, která musí být potrestaná, musí projít přerodem a musí se z ní stát příjemná princezna. Myslím si, že je to pohádka hravá a že je opravdu veselá, plná krásných lokací a vtipných herců,“ popisuje Řachandu režisérka Marta Ferencová.

 

Režie: Marta Ferencová

Hrají: Denisa Pfauserová, Aleš Bílík, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser,
Jan Hrušínský, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Jaromír Nosek, Martin Pechlát, Martina Bezoušková, Ester Kočičková, Anna Stropnická, Šárka Vaculíková, Michaela Zemánková

Premiéra v ČR: 25. 2. 2016 (CinemArt)

Na DVD: od 31. 8. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Řachanda:

1. Soutěž probíhá v období od 6. 9. 2016 do 12. 9. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 9. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací