Předpremiérové projekce filmu Dítě Bridget Jonesové nejen pro ženy

cinema_city_cinestar_gac_pcNahlédněte potřetí do deníku Bridget Jonesové.

Do multikin Cinema City, CineStar, Golden Apple Cinema a Premiere Cinemas po hlavě vlítne naše kamarádka do nepohody, nešikovná smolařka Bridget Jonesová. A jak již název Dítě Bridget Jonesové napovídá, děj třetího filmu se bude točit kolem těhotenství. Navíc, Bridget v podání Renée Zellweger bude opět jednou ze tří stran milostného trojúhelníku. Odpovídat se bude na otázku, je otcem dítěte Colin Firth nebo Patrick Dempsey? Rozuzlení se můžete dozvědět již v úterý 13. nebo ve středu 14. září během speciálních předpremiér, dámských jízd a Ladies Nights.

Co: Předpremiéra filmu Dítě Bridget Jonesové

Kdy: 13. září 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemasdite_bridget_jonesove_pc


Co: Ladies Night s předpremiérou filmu Dítě Bridget Jonesové

Kdy a kde:

13. září – Cinema City Nový Smíchov, Slovanský dům, Ostrava, Pardubice

14. září – Cinema City Plzeň, Velký Špalíček, Letňany, Ústí nad Labem, Liberec

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City


Co: Dámská jízda s předpremiérou filmu Dítě Bridget Jonesové

Kdy: 14. srpna 2016

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar


Co: Dámská jízda s předpremiérou filmu Dítě Bridget Jonesové

Kdy: 14. září 2016

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Synopse filmu Dítě Bridget Jonesové:dite_bridget_jonesove_2016_plakat

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. „Trochu povyrostla, stala se z ní úspěšná televizní produkční, vydělává dost peněz, líp vypadá a ještě líp se obléká, ale je to pořád ta samá Bridget, která přitahuje maléry jako magnet,“ říká o své nejslavnější postavě její představitelka Renée Zellweger.

Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí“ hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku“. Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná.

„Díky Bridget se celá jedna generace žen ujistila, že je naprosto v pohodě zůstat v sobotu večer sama doma, koukat na televizi, jíst u toho lupínky přímo z krabice a nestresovat se tím, že telefon ani jednou nezazvoní,“ vysvětluje Renée Zellweger mimořádnou oblibu téhle celoživotní průšvihářky, která nepřestává doufat, že se k ní štěstí konečně postaví čelem. Že by to už tentokrát vyšlo?

Hrají: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey, Jim Broadbent, Gemma Jones, Emma Thompson

Režie: Sharon Maguire

Premiera v ČR: 15. 9. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací