Soutěž o 3 DVD s akčním sci-fi Pátá vlna

souteze_cerveny_koberec_banner

Chloë Grace Moretz bude čelit smrtelné páté vlně. Buďte u toho i vy.

Dobrodružné akční sci-fi Pátá vlna natočené na motivy stejnojmenného knižního hitu nám představí Zemi zpustošenou čtyřmi smrtícími útoky. Na bedra přeživších včetně hlavní hrdinky s tváří Chloë Grace Moretz hledající svého bratra se valí smrtonosná pátá vlna. Jak se postapokalyptická vize světa Ricka Yanceyho bude vyvíjet, se nyní můžete dozvědět i na DVD a BD. Při této příležitosti vám přinášíme ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. soutěž o 3 DVD právě s Pátou vlnou.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Pátá vlna:

  • Název: Pátá vlna
  • Nosič: DVD
  • Bonusy na DVD: · V zákulisí natáčení Pátá vlna · Sammy na natáčení · Komentář režiséra J Blakesona a Chloë Grace Moretz

pata_vlna_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

„Jak se jmenuje autor stejnojmenné knižní předlohy filmu Pátá vlna?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 14. 9. 2016 do 20. 9. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Pátá vlna.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Pátá vlna:pata-vlna_dvd_3d

V novém filmu Pátá vlna nalézáme většinu Země zničenou čtyřmi vlnami stále se stupňujících smrtících útoků. Cassie (Chloe Grace Moretz) prchá světem, prostoupeným strachem a nedůvěrou, a zoufale se snaží zachránit svého mladšího bratra. A zatímco se připravuje na nevyhnutelnou vražednou pátou vlnu, spojí své síly s mladíkem, který by mohl představovat její poslední naději – jen kdyby mu dokázala důvěřovat.

Film byl natočen podle knižní předlohy Ricka Yanceyho Pátá vlna. Knihu Pátá vlna a její pokračování Nekonečné moře od téhož autora vydává v ČR nakladatelství Baronet. Poslední díl trilogie vyjde pod názvem Poslední hvězda v druhém pololetí roku 2016.

Režie: J Blakeson

Hrají: Chloë Grace Moretz, Nick Robinson, Ron Livingston, Maggie Siff, Alex Roe, Maria Bello, Maika Monroe, a Liev Schreiber

Premiéra v ČR: 14. 4. 2016 (Falcon)

Na DVD a BD: od 17. 8. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Pátá vlna:

1. Soutěž probíhá v období od 14. 9. 2016 do 20. 9. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 14. 9. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací