Soutěž s filmem Prázdniny v Provence o stylová pruhovaná trika

souteze_cerveny_koberec_banner

Prodlužte si léto s filmem Prázdniny v Provence se sklenkou rosé v ruce a v tematickém luxusním triku.

 

Dva měsíce letních prázdnin sice již máme za sebou, ale kdo by si nechtěl čas dovolených a výletů prodloužit. Právě v těchto dnech do našich kin vstoupila česko-francouzská komedie Prázdniny v Provence s Jakubem Prachařem, Vojtou Kotkem, Kryštofem Hádkem, Denisou Pfauserovou, Igorem Barešem, Janou Pehrovou-Krausovou a dalšími herci. K snímku neodmyslitelně patří léto, víno, vinice, bezstarostnost a přímořská krajina. Ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. vám přinášíme soutěž o filmová trika přesně v tomto stylu. Každý ze tří výherců získá dvě luxusní pruhovaná trička Prázdniny v Provence (pánské a dámské).

Každý ze tří výherců získá:

  • – dámské pruhované triko s motivem filmu Prázdniny v Provence
  • – pánské pruhované triko s motivem filmu Prázdniny v Provence

Soutěžní otázka zní:

Čím se živí ústřední trojice kamarádů v komedii Prázdniny v Provence?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 16. 9. 2016 do 22. 9. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Prázdniny v Provence.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Prázdniny v Provence:prazdniny_v_provence_2016_plakat

Kamarádi, letní lásky a Prázdniny v Provence.

Léto neskončilo, zábava trvá. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek se po zimní komedii Padesátka vrací na plátna kin s letní atmosférou a s francouzskou vůní v komedii Prázdniny v Provence. Režisér Vladimír Michálek je obsadil do rolí tří kamarádů a členů hudební skupiny, kteří utečou před svojí manažerkou až do slunné Francie k tetě jednoho z nich. Trochu se poflakují, hodně si užívají a taky potkají krásnou a sympatickou dívku, která umí lámat srdce. Každý z velké trojky kámošů je jiný, společně pak vrství více či méně šílené situace. Zavilý hulič marihuany, hláškující filosof a nesmělý basák dělají všechno ve větším, než malém množství.

Režie: Vladimír Michálek

Hrají: Kryštof Hádek, Igor Bareš, Jakub Prachař, Vojtěch Kotek, Jana Pehrová-Krausová, Chantal Poullain-Polívková, Denisa Pfauserová, Anna Stropnická, Míra Nosek

Premiéra v ČR: 15. 9. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Prázdniny v Provence:

1. Soutěž probíhá v období od 16. 9. 2016 do 22. 9. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 16. 9. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací