Pohádková neděle s projekcí filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda v Premiere Cinemas Olomouc

premiere_cinemas_logo_redNové dobrodružství s Alvinem, Simonem a Theodorem bude rychlé a chlupaté.

 

 

Trojice veverčáků Alvin, Simon a Theodore se vydává do Miami, kde se jejich milovaná Dave chystá oženit. Animovaná komedie Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda při svém premiérovém uvedení zaujala tolik kluků a holčiček, že se na jedno odpoledne vrací zpět na velké plátno, a to v rámci cyklu Pohádková neděle v multikině Premiere Cinemas Olomouc.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Kdy: 18. září 2016

Kde: Premiere Cinemas Olomouc

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

alvin_a_chipmunkove_ciperna_jizda_plakat

Synopse filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda:alvin_a_chipmunkove_ciperna_jizda_plakat

Rychle a chlupatě

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě.

Režie: Walt Becker

Hrají (hlasy): Dalibor Gondík, Viktor Dvořák, Ivo Hrbáč, Jan Maxián, Robin Pařík, Sabina Laurinová, Ladislav Cigánek

Premiera v ČR: 28. 1. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací