Záznam koncertu Rolling Stones: Havana Moon zazní v multikině Premiere Cinemas

premiere_cinemas_logo_red Vychutnejte si úterní večer v kině za zvuku hitu It’s Only Rock ’n Roll.

Speciální filmový cyklus multikina Premiere Cinemas Premiere Extra si pro nás přichystal další jedinečnou lahůdku. V úterý 27. září 2016 v podvečer si budeme moci zajít na záznam koncertu Rolling Stones: Havana Moon. Na show, kterou si v roce 2016 vychutnalo více než 1,2 milionů diváků, zazní  hity jako ‘Jumpin’ Jack Flash’, ‘It’s Only Rock ’n Roll’, ‘Gimme Shelter’, ‘Brown Sugar’, ‘Satisfaction’ a mnoho dalších.

Co: Speciální projekce filmu Rolling Stones: Havana Moon

Kdy: 27. září 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

premiere_extra

Synopse filmu Rolling Stones: Havana Moon: rolling-stones-havana-moon_poster

Havana Moon je záznamem historického a jediného koncertu kapely Rolling Stones v kubánské Havaně. Režisér Paul Dugdale zachytil v záznamu tohoto epického živého koncertu jedné z největších kapel hudební historie hity jako ‘Jumpin’ Jack Flash’, ‘It’s Only Rock ’n Roll’, ‘Gimme Shelter’, ‘Brown Sugar’, ‘Satisfaction’ a mnoho dalších.

Koncert Havana Moon byl natočen na konci América Latina Olé Tour 2016, na kterém Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts a Ronnie Wood dokázali, že stále nemají nejmenší problém udělat dokonalou show pro více než 1,2 milionů diváků.

Havana Moon je záznam koncertu kapely Rolling Stones z letošního roku a obsahuje navíc exkluzivní úvod v podání samotného Micka Jaggera a ostatních členů kapely pro publikum v kinech. Tento rozhovor bude opatřen českými titulky.

Režie: Paul Dugdale

Hrají: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts, Ron Wood

Premiéra v ČR: 26. 9. 2016 (Pannonia Entertainment )

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací