Dětské předpremiérové projekce filmu Kubo a kouzelný meč v Premiere Cinemas a Golden Apple Cinema

Vyslechněte si příběh, který bere dech.

Malý Kubo je excelentní vypravěč. Ovšem netuší, že na jeho příbězích je toho mnohem více, než se na první pohled zdá. A již brzy se dozví, jak mocná vlastně jeho síla je. Animované dobrodružství Kubo a kouzelný meč si vybrala multikina Golden Apple Cinema a Premiere Cinemas na speciální nedělní dětské předpremiéry. Druhé jmenované kino nabízí i oblíbenou tombolu o pohádkové ceny a dárečky. Film oficiálně vstupuje do kin 6. října 2016.

Co: Předpremiéra filmu Kubo a kouzelný meč

Kdy: 2. října 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

 

kubo_a_kouzelny_-mec_pc


Co: Předpremiéra filmu Kubo a kouzelný meč

Kdy: 2. října 2016

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

Synopse filmu Kubo a kouzelný meč : kubo_a_kouzelny_mec_plakat

Umí vyprávět příběhy tak, že to bere dech. Tím je výjimečný Kubo, hlavní hrdina výpravného animovaného dobrodružství Kubo a kouzelný meč. Stejná schopnost zdobí i studio Laika, které stvořilo nejen jeho, ale i Koralínu a svět za tajnými dveřmi nebo Škatuláky. Kubo i Laika dokážou zavést své posluchače a diváky do dosud neprobádaných světů, svézt je na mohutné vlně fantazie a vrátit zpátky na zem obtěžkané nezapomenutelným zážitkem.

Chlapci Kubovi tenhle talent pomáhá uživit sebe a nemocnou matku. Den co den opouští jeskyni, ve které společně přebývají, a v přilehlé vesnici ohromuje obyvatele svým vyprávěním, které končí vždy před západem slunce. Domů se musí vrátit před setměním, jinak by ho podle matky mohla stihnout strašlivá kletba. Jednoho večera se však vrátit nedokáže.  A varování se promění ve skutečnost. Najednou si uvědomí, že se stal hrdinou vlastního dobrodružného příběhu. V doprovodu chytré a přímočaré Opice a trochu praštěného Brouka se vydává po stopách svého otce, legendárního samuraje. Jeho cílem je nalezení otcovy zbroje, která mu má pomoci obstát v boji se zlem, které má v úmyslu zničit vše, co mu kdy bylo drahé. Tahle výprava bude mnohem dobrodružnější, strašidelnější a zábavnější než cokoliv z toho, co dosud vyprávěl.

Hrají (hlasy): Matěj Převrátil, Tereza Bebarová, Ladislav Cigánek, Filip Švarc

Režie: Travis Knight

Premiera v ČR: 6. 10. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací